Václav Kozák
(1937-2004)
Sv.Mikuláš
Položka č.: 131Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
olej, plátno, 70 x 50 cm, sign LD V. Kozák, rám
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
(1937-2004)
Sv.Mikuláš