A. Brožek
Cesta krajinou
No.: 292Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 71 x 93 cm, sign. PD A. Brožek, rám, malba místy lehce poškozena
Current price: 5.000 CZK (209 €)
A. Brožek
Winter landscape
No.: 258Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00
oil, canvas, 1924, 72 x 93,5 cm, sign. lower/right A. Brožek 24, framed
Current price: 1.800 CZK (75 €)