René Klapač
(1905-1980)
Žena v potoce
No.: 278337Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 19. 06. 2024 18:28
litografie, 29 x 22 cm, sign. PD R. Klapač, rám, LD monogr. RK, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)