Jaromír Stretti - Zamponi

(1882-1959)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Hradčany na jaře

    No.: 145

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akvatinta, 33,5 x 31,5 cm, sign. PD Jar.Stretti-Zamponi, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Chrám sv. Marka v Benátkách

    No.: 144

    Auction price: 7.000 CZK (292 €)

    lept, 29,5 x 34,5 cm, sign. PD J.Stretti-Zamponi, rám, značeno v desce PD J.Stretti-Zamponi, pokrčený papír, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 7.000 CZK (292 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Corte Nuova - Benátky

    No.: 143

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Nábřeží u Notre Dame s dělníkem

    No.: 142

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    akvatinta, 37 x 32,2 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Stavba mostu přes Seinu

    No.: 141

    Auction price: 2.800 CZK (117 €)

    akvatinta, 37,2 x 32,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.800 CZK (117 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Pražský hrad od Jeleního příkopu

    No.: 140

    akvatinta, 37,5 x 32,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Portál Corte Nuova

    No.: 139

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Current price: 2.000 CZK (84 €)