Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Hradčany na jaře
No.: 145Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvatinta, 33,5 x 31,5 cm, sign. PD Jar.Stretti-Zamponi, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Chrám sv. Marka v Benátkách
No.: 144Auction price: 7.000 CZK (292 €)
lept, 29,5 x 34,5 cm, sign. PD J.Stretti-Zamponi, rám, značeno v desce PD J.Stretti-Zamponi, pokrčený papír, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Corte Nuova - Benátky
No.: 143Auction price: 5.000 CZK (209 €)
akvatinta, 34 x 28 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, LD popsáno imp. Miro Pegrassimu 1959, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Nábřeží u Notre Dame s dělníkem
No.: 142Auction price: 3.500 CZK (146 €)
akvatinta, 37 x 32,2 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Stavba mostu přes Seinu
No.: 141Auction price: 2.800 CZK (117 €)
akvatinta, 37,2 x 32,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.800 CZK (117 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Pražský hrad od Jeleního příkopu
No.: 140Auction price: 4.000 CZK (167 €)
akvatinta, 37,5 x 32,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Portál Corte Nuova
No.: 139Auction price: 2.000 CZK (84 €)
akvatinta, 34 x 28 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.000 CZK (84 €)