Štěpán Molín
(1980)
Novoměstský pokojíček
Položka č.: 97Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.625 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, plátno, 2022, 90 x 120 cm, sign. vzadu Molín 22
Aktuální cena: 39.000 CZK (1.625 €)
Štěpán Molín
(1980)
Nákladní vlak
Položka č.: 123Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
akryl, plátno, 2016, 54 x 45 cm, sign. vzadu Molín, Štěpán Molín, absolvent Akademie výtvarných umění v ateliéru M. Rittsteina, je současným českým malířem, v jehož tvorbě nalezneme mnohá známá i neznámá místa. V obrazech z posledních let se zaměřuje na zobrazení různých zákoutí Prahy, která zachycu…
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)