Miloslav Pecháček
(1923-1993)
Jihočeský motiv
No.: 707Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 15:29
olej, karton, 39 x 48,5 cm, sign PD Pecháček, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Miloslav Pecháček
(1923-1993)
Pohled na kostel
No.: 708Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 15:30
olej, karton, 1969, 39 x 48,5 cm, sign. LD Pecháček, rám, Aantiqari.at Radhošťská,