Robert Jiran
(1975)
Surfařka
No.: 262Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 2024, 70 x 50 cm, sign. LD Jiran R. 24/7, na zadní straně signováno a značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavov…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: ID8**2 History of bids
Robert Jiran
(1975)
Černoška
No.: 261Auction price: 5.000 CZK (209 €)
olej, plátno, 2024, 70 x 50 cm, sign. PD Jiran R. 24/3, na zadní straně signováno a značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavov…
Robert Jiran
(1975)
Zamilovaný pár
No.: 260Auction price: 5.000 CZK (209 €)
olej, plátno, 2023, 70 x 50 cm, sign. LD Jiran R. 23/4, na zadní straně signováno a značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavov…