Václav Rožánek
(1913-1994)
Modrý stolek s lahví
No.: 749Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:11
kombinovaná technika, akvarel, pastel, papír, 19,5 x 28 cm, sign. PD Rožánek, rám, the private disciple of prof. J. Velenovsky, O. Smutny and E. Filla
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Václav Rožánek
(1913-1994)
No.: 748Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:10
kombinovaná technika, akvarel, papír, 28 x 19,5 cm, sign. DU Rožánek, rám, the private disciple of prof. J. Velenovsky, O. Smutny and E. Filla
Václav Rožánek
(1913-1994)
Girl's head
No.: 122Auction price: 29.000 CZK (1.209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 11. 2022 15:00
oil, cardboard, 66,5 x 55 cm, signed lower/ left Rožánek, framed, the private disciple of prof. J. Velenovsky, O. Smutny and E. Filla
Current price: 29.000 CZK (1.209 €)
Last auctioneer: ID4**4 History of bids
Estimate: 40 000 - 50 000 Kč CZK
Václav Rožánek
(1913-1994)
Head
No.: 153Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 09. 2022 15:00
oil, hard rock, 82 x 60 cm, the private disciple of prof. J. Velenovsky, O. Smutny and E. Filla
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)