Jiří Šalamoun
(1935-2002)
Pozdrav II
No.: 825Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 17:27
litografie, 2000, 14,5 x 21 cm, sign. PD Jiří Šalamoun, rám, č. 21/30
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Jiří Šalamoun
(1935-2002)
Pozdrav I
No.: 824Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 17:26
litografie, 2000, 13 x 16 cm, sign. DU Jiří Šalamoun, rám, č. 3/30