Čestmír Janošek

(1935-2019)

  • Čestmír Janošek

    (1935-2019)

    Studie

    Položka č.: 392

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00

    monotyp, 41 x 59,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

  • Čestmír Janošek

    (1935-2019)

    Modrá

    Položka č.: 389

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    strukturální grafika, 9,5 x 16 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Čestmír Janošek

    (1935-2019)

    Hon IV.

    Položka č.: 419

    Vyvolávací cena: 6.100 CZK (255 €)

    mrazovka, kombinovaná technika, 1967/68, 62,5 x 88 cm, sign. DU Janošek 1967/68, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.100 CZK (255 €)

  • Čestmír Janošek

    (1935-2019)

    Hon II.

    Položka č.: 413

    mrazovka, kombinovaná technika, 62,5 x 88 cm, Antikvariát Ostrovní

  • Čestmír Janošek

    (1935-2019)

    Položka č.: 275563

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2023 15:16

    tuš, papír, 1963, 30 x 42 cm, LD značeno 29.IV.63 J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu