A. Imrich
Položka č.: 2136Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:10
olej, dřevěná překližka, 26 x 37,6 cm, sign. PD A. Imrich, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)