A. Imrich

  • A. Imrich

    No.: 2136

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 16:10

    olej, dřevěná překližka, 26 x 37,6 cm, sign. PD A. Imrich, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 600 CZK (25 €)