Alexander J. Pelíšek
(1889-1919)
Malá Strana
No.: 50Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:52
olej, lepenka, 33 x 39 cm, sign. LD Pelíšek, rám
Current price: 2.600 CZK (109 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids