Jozef Bokšay
(1891-1975)
Kasárna
Položka č.: 412Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:34
akvarel, papír, 1934, 16,5 x 22,5 cm, sign. PD J. Boksay 1934, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)