Jozef Bokšay

(1891-1975)

  • Jozef Bokšay

    (1891-1975)

    Kasárna

    No.: 412

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 10:34

    akvarel, papír, 1934, 16,5 x 22,5 cm, sign. PD J. Boksay 1934, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 5.000 CZK (209 €)