Leo Bednarik
Soubor Ex libris
No.: 1194Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 13:38
grafický soubor, 2000, vše signováno, soubor 13 grafických listů, které jsou jednotlivě upevněny na pevných papírech a spojeny do sešitu
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
Leo Bednárik
Panna a pištec
No.: 278820Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 02. 2024 14:18
lept, 15 x 9,8 cm, sign. PD L. Bednárik, č. 84/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids