Jana Šindelová
(1970)
No.: 838Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 17:40
litografie, linoryt, 1995, sign. PD Jana Šindelová 95, č. 1/4, při okrajích mírně pkrčený, zašpiněný a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Jana Šindelová
(1970)
No.: 281738Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 18:01
linoryt, 1997, 57,5 x 84 cm, sign. PD Jana Šindelová 1997, č. 1/5, rohy ohnuté, při okrajích ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.500 CZK (105 €)