Ivan Kováčik
Kozorožec
No.: 168Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
lept, 2012, 19,5 x 19 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 35/59
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Ivan Kováčik
Šťastné papagáje
No.: 167Auction price: 8.000 CZK (334 €)
litografie, 2023, 45,8 x 36,8 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 2023, č. 27/95
Current price: 8.000 CZK (334 €)