Ladislav Vlodek
(1907-1996)
Červená jablka
No.: 916Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:58
olej, malířská lepenka, 17 x 30,3 cm, sign. PD L. Vlodek, rám, na zadní straně straně štítek MSMU s popisem, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 5.000 CZK (209 €)