Ladislav Vlodek

(1907-1996)

  • Ladislav Vlodek

    (1907-1996)

    Červená jablka

    No.: 916

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 18:58

    olej, malířská lepenka, 17 x 30,3 cm, sign. PD L. Vlodek, rám, na zadní straně straně štítek MSMU s popisem, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.000 CZK (209 €)