Helena Slavíková
(1924)
Dáma v kloboučku
Položka č.: 266881Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 21:38
kolorovaný lept, 1970, 13,4 x 10,2 cm, sign. PD H. Slavíková 70, rám, č. 14/40, lehce zažloutlý papír i pasparta, na paspartě flíček od vody, rám poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně J. Želibského, V. Pukla a K. Mináře na AVU v Praze, členka Jednoty výtvarných umělců a že…
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)