Antonín Hudeček

(1872-1941)

  • Antonín Hudeček

    (1872-1941)

    Krajina Orlických hor

    No.: 271

    Auction price: 85.000 CZK (3.542 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 20. léta 20. století, 92 x 124,5 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem

    Current price: 85.000 CZK (3.542 €)

  • Antonín Hudeček

    (1872-1941)

    Venkovské stavení

    No.: 270

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    tempera, běloba, karton, 32,5 x 46 cm, sign. PD Ant. Hudeček, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 12.000 CZK (500 €)