František Podešva
(1893-1979)
Egon Hostovský: Stezka podél cesty
No.: 220Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, obálka Fr. Podešva, vydal A. Král, Praha 1927, 124 s., brož., obálka při okrajích poškozená, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Preisler, J. Bukovac and A. Brömse at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
František Podešva
(1893-1979)
Josef Chaloupka: Vzplanutí
No.: 209Auction price: 350 CZK (15 €)
kniha, obálka a úprava Fr. Podešva, Vydavatelské družstvo Moravsko-slezské Revue, Brno 1920, 36 s., obálka vevázaná, clpl. vazba, velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Preisler, J. Bukovac and A. Brömse at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 350 CZK (15 €)
František Podešva
(1893-1979)
Touha
No.: 835Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 13:29
dřevoryt, 20.-30. léta 20. století, 37,8 x 31,6 cm, sign. PD Fr. Podešva, při okrajích mimo tisk mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Preisler, J. Bukovac and A. Brömse at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID2**5 History of bids