Lukáš Miffek
(1978)
Punks not dead II
No.: 95Auction price: 27.000 CZK (1.125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2023, 60 x 50 cm, sign. vzadu Lukáš Miffek, Absolvent ateliéru malby u prof. Střížka a prof. Rittsteina a člen skupiny Natvrdlí si dokázal vytvořit zcela originální svět obývaný vyzývavými ženami, hrachovými lusky, kaktusy, fast foodem a v poslední době také roboty. Miffek se svou styl…
Current price: 27.000 CZK (1.125 €)
Lukáš Miffek
(1978)
Vox populi
No.: 97Auction price: 21.000 CZK (875 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 03. 2023 15:00
oil, canvas, 2022, 40 x 40 cm, sign. on reverse Lukáš MIFFEK, the disciple of prof. A. Strizek at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 21.000 CZK (875 €)