Jean Effel
(1908-1982)
Hommage a Jean Effel
No.: 541Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 1983, 27 x 20,5 cm, Réalisé pour l´Association France - Tchéchoslovaquie par: Dílo . Fonds des Beaux - Art Tchéques, tři volné listy v papírové obálce, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Jean Effel
(1908-1982)
Gravitace
No.: 30Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 17:40
litografie, 16 x 14 cm, značeno PD v tisku jean effel, dole text: C´est la plus belle des valses d´amour…, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids