• Josef Liesler

    Surrealistická kompozice

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1995, 56 x 43 cm, sign. PD Liesler 95, rám, č. 2/110, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Josef Liesler

    Revoluce bdí nad Plajachirou

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    litografie, 1980, 48,7 x 37,5 cm, sign. PD Liesler 80, č. 39/180, na zadní straně popsáno autorem česky a německy, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

  • Josef Liesler

    Moře

    Položka č.: 228

    Vyvolávací cena: 36.000 CZK (1.500 €)

    tempera, běloba, tuš, papír, 1969, 31,3 x 88 cm, sign. PD Liesler 69, Josef Liesler je jednou z nejvýraznějších postav českého výtvarného umění dvacátého století. Byl členem skupin Sedm v říjnu, Spolku výtvarných umělců Mánes, Sdružení českých umělců grafiků Hollar a skupiny RADAR. Věnoval se grafic…

    Aktuální cena: 36.000 CZK (1.500 €)