Helena Wernischová
No.: 385Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 26. 02. 2026 15:00
olej, plátno, 1992, 100 x 81 cm, sign. LD Wernischová 1992, rám, na malbě místy drobná krakeláž, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 3.000 CZK (125 €)