No.: 2041Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 14:35
5x dřevoryt, 12,1 x 14,6; 9 x 11,9 cm, vše signováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Tulipány
No.: 2083Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 15:17
akvarel, tuš, papír, 23,5 x 17 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Pohled na břeh
No.: 2084Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 15:18
akvarel, papír, 1978, 40 x 59 cm, sign. PD, rám, pasparta a rám zašlé, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Venkovské chalupy
No.: 2085Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 15:19
akvarel, papír, 1977, 40 x 60,5 cm, sign. PD, rám, pasparta a rám zašlé, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Staroměstské náměstí
No.: 2086Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 15:20
akvarel, papír, 2008, 20,6 x 17 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Možné styčné body ( Mögliche Bezugspünkte)
No.: 2087Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 15:21
akvarel, papír, 26,8 x 33,9 cm, sign. PD, papírová pasparta, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Broskve
No.: 2088Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 15:22
lavírovaná tuš, fixy, kombinovaná technika, papír, 1977, 19,5 x 19 cm, sign. DU, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Svážení sena
No.: 2139Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 16:13
olej, karton, 28,5 x 38 cm, sign. PD , rám, malba zašlá, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Pobřeží při západu slunce
No.: 2140Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 16:14
tempera, papír, 1988, 22,8 x 62,1 cm, sign. PD 88, malba u signatury oloupaná, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Im weg
No.: 2177Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 16:51
suchá jehla, 16 x 14,2 cm, sign. PD, č. 3/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
David a Goliáš
No.: 2178Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 16:52
linoryt, 10,2 x 7,8 cm, sign. LD, autorský tisk, ušpiněný, potrhaný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
V parku
No.: 2297Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 18:51
lept, 20,5 x 28 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 900 CZK (38 €)
Pohled na Vltavu
No.: 2298Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 18:52
litografie, 1989, 32,2 x 20,5 cm, sign DU, 17/200, při okrajích mírně ušpiněno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 150 CZK (7 €)
Hradec Králové
No.: 2299Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 18:53
litografie, 1974, 21,5 x 32 cm, sign. PD, č. 112/200, grafika srolována, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 150 CZK (7 €)
Trůn s korunou
No.: 2300Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 18:54
lept, 1972, 15,4 x 9,3 cm, sign. PD Baron 72, nalepeno na papírové paspartě, papír nepatrně ohmataný; na třech místech ušpiněný u okrajů od tiskařské barvy, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Lokomotiva
No.: 2301Auction price: 550 CZK (23 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 18:55
litografie, 11 x 19 cm, rám, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 550 CZK (23 €)
Masaryk
No.: 2302Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 18:56
litografie, 30,2 x 22,3 cm, monogr. PD, PD Hrad 1934, lehce zašlý papír, pravý horní roh přeložený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)