No.: 2041

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 14:35

    5x dřevoryt, 12,1 x 14,6; 9 x 11,9 cm, vše signováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Tulipány

    No.: 2083

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 15:17

    akvarel, tuš, papír, 23,5 x 17 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Pohled na břeh

    No.: 2084

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 15:18

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Venkovské chalupy

    No.: 2085

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 15:19

    akvarel, papír, 1977, 40 x 60,5 cm, sign. PD, rám, pasparta a rám zašlé, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Staroměstské náměstí

    No.: 2086

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 15:20

    akvarel, papír, 2008, 20,6 x 17 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Možné styčné body ( Mögliche Bezugspünkte)

    No.: 2087

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 15:21

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Broskve

    No.: 2088

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 15:22

    lavírovaná tuš, fixy, kombinovaná technika, papír, 1977, 19,5 x 19 cm, sign. DU, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Svážení sena

    No.: 2139

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 16:13

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Pobřeží při západu slunce

    No.: 2140

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 16:14

    tempera, papír, 1988, 22,8 x 62,1 cm, sign. PD 88, malba u signatury oloupaná, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Im weg

    No.: 2177

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 16:51

    suchá jehla, 16 x 14,2 cm, sign. PD, č. 3/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    David a Goliáš

    No.: 2178

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 16:52

    linoryt, 10,2 x 7,8 cm, sign. LD, autorský tisk, ušpiněný, potrhaný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    V parku

    No.: 2297

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 18:51

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Pohled na Vltavu

    No.: 2298

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 18:52

    litografie, 1989, 32,2 x 20,5 cm, sign DU, 17/200, při okrajích mírně ušpiněno, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Hradec Králové

    No.: 2299

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 18:53

    litografie, 1974, 21,5 x 32 cm, sign. PD, č. 112/200, grafika srolována, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Trůn s korunou

    No.: 2300

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 18:54

    lept, 1972, 15,4 x 9,3 cm, sign. PD Baron 72, nalepeno na papírové paspartě, papír nepatrně ohmataný; na třech místech ušpiněný u okrajů od tiskařské barvy, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Lokomotiva

    No.: 2301

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 18:55

    litografie, 11 x 19 cm, rám, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 550 CZK (23 €)

    Masaryk

    No.: 2302

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 18:56

    litografie, 30,2 x 22,3 cm, monogr. PD, PD Hrad 1934, lehce zašlý papír, pravý horní roh přeložený, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 300 CZK (13 €)