František Ketzek
(1906-1978)
Naši Svatí a Blahoslavení
No.: 572Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 47 x 33 cm, 12 sign. litografií F. Ketzek, předmluva S.M. Braito, Praha 1944, volné listy v org. karton. deskách, karton zašpiněn, jinak dobrý stav , Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. H. Brunner, J. Benda
Current price: 2.000 CZK (84 €)
František Ketzek
(1906-1978)
Dívka se závojem
No.: 139836Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2022 18:13
dry point, watercolour, 10,8 x 13,5 cm, signed RD F. Ketzek, 15/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. H. Brunner, J. Benda
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids