-
Franck Alasseur
(1976)
Painting 47/49 cm
Položka č.: 214Vyvolávací cena: 13.500 CZK (563 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akryl, plátno, 2021, 47 x 49 cm, sign. vzadu Franck Alasseur
Aktuální cena: 13.500 CZK (563 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdenka Reinerová
(1957)
Ikebana
Položka č.: 213Vyvolávací cena: 90.000 CZK (3.750 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
olej, lněné plátno, 2021, 85 x 110 cm, sign. LD Z. Reinerová 2021, rám, vzadu autorsky popsáno, špičková hyperrealistická malba je krásnou ukázkou malířky Zdeňky Reinerové, absolventky pražské AVU pod vedením Jana Smetany. Malířčina inspirace vychází z kontrastu živých a neživých přírodnin. V nabíze…
Aktuální cena: 90.000 CZK (3.750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Xénia Hoffmeisterová
(1958)
Prožraný kožich
Položka č.: 212Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akryl, plátno, 2014, 50 x 50 cm, mongr. vzadu XH, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jitka Hilská
(1953)
Zimní motiv
Položka č.: 211Vyvolávací cena: 9.800 CZK (409 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
olej, plátno, 2014, 57 x 45 cm, sign. PD J. Hilská, rám, antiqari.at Radhošťská, žákyně doc. M. Romberga a O. Smutného
Aktuální cena: 9.800 CZK (409 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Klára Sedlo
(1993)
Podivné znaky na obloze
Položka č.: 210Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akryl, plátno, 2021, 80,5 x 60 cm, sign. vzadu Klára Sedlo 21, rám
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Zpěváková
(1998)
Půda IV.
Položka č.: 209Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akryl, úhel, kombinovaná technika, plátno, 2022, 110 x 110 cm, sign. vzadu LD Veronika Zpěváková 2022
Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tereza Bulisová
(1989)
Noční džungle
Položka č.: 208Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akryl, plátno, stěrka, 2020, 50 x 70 cm, sign. vzadu Tereza Bulis
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
U bazénu
Položka č.: 207Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
olej, plátno, 2008, 54,5 x 71 cm, sign. PD J. Tichý 2008, rám, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
Mléčná dráha
Položka č.: 206Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akryl, papír, 1990, 49,5 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 90, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
Vesmírný paroháč (Astrál III.)
Položka č.: 205Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akryl, papír, 1991, 50 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 91, na zadní straně popis autora, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Sytař
(1976)
Fčela
Položka č.: 204Vyvolávací cena: 21.000 CZK (875 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akryl, kapa, 2005, 120 x 200 cm, sign. DU Sytař 05, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně
Aktuální cena: 21.000 CZK (875 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Opočenský
(1954)
Ze souboru Nucleus
Položka č.: 199Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.959 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
pastelky, papír, 2015, 70 x 100 cm, sign. zezadu Opočenský, rám, Vývoj autorovy kresličské tvorby sledujeme ve třech souborech s názvy “Nucleus” a “Evoluce” na poliklinice v Kartouzské ulici a Ringhofferově vile a “Underground” v Ringhofferově vile. Kresbám předcházely technické výkresy k sochám a š…
Aktuální cena: 95.000 CZK (3.959 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Spěváčková
(1980)
Nirvanický vítr
Položka č.: 203Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
tempera, olej, 2009, 115 x 90 cm, sign. vzadu Spěváčková, žákyně doc. P. Veselého a T. Lahody na FaVU při VUT v Brně
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Spěváček
(1973)
Vlhké schody
Položka č.: 202Vyvolávací cena: 62.000 CZK (2.584 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
olej, plátno, 2021, 140 x 138 cm, sign. PD J.Spěváček 2021, lišta, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž
Aktuální cena: 62.000 CZK (2.584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lukáš Orlita
(1974)
Kompozice
Položka č.: 201Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
airbrush, papír, 2010, 39 x 56,2 cm, sign. PD Lukasor 10, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stefan Milkov
(1955)
Voyeur
Položka č.: 200Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akryl, plátno, 2015, 100 x 130 cm, sign. LD Milkov 15 a na zadní straně Milkov, blindrám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, zakládající člen skupiny Tvrdohlaví, Nové skupiny a skupiny Česká alternativa
Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michal Burget
(1970)
Na samotě II
Položka č.: 198Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
olej, plátno, 2023, 70 x 62,5 cm, sign. LD M B 23, lišta
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Perič
(1957)
Burning heads - Yellow flame
Položka č.: 197Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akryl, sprej, plátno, 2023, 100 x 70 cm, sign. vzadu Milan Perič 23
Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Svatopluk Klimeš
(1944)
Ještěrka
Položka č.: 196Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
propalovaná kresba, papír, 1992, 30 x 20,5 cm, sign. PD Klimeš 92, rám, žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohdan Kopecký
(1928-2010)
Krajina
Položka č.: 195Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
kombinovaná technika, tuš, fotopapír, 1982, 19 x 28 cm, sign. PD B Kopecký 1982, pasparta, vzadu věnování: Martine! Rozhlédni se půjdeme Tvůj Bohdan, v Litomyšli 9. VII. 1985 , žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohdan Kopecký
(1928-2010)
Hawai
Položka č.: 194Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
kombinovaná technika, tuš, fotopapír, 1994, 10,5 x 15 cm, sign. s věnováním PD Ludvíkovi Bohdan, pasparta, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohdan Kopecký
(1928-2010)
Hawai II
Položka č.: 193Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
kombinovaná technika, tuš, fotopapír, 2003, 11,5 x 15 cm, sign. PD BKopecký 03, pasparta, dole připsáno autorské věnování Ludvíkovi Kunderovi za srdce zahřátí Bohdan 23. V. 2005 Litomyšl, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Výřez Adama a Evy
Položka č.: 192Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
synorex, latex, akryl, ipa, 2001, 70 x 100 cm, sign. PD Komárek 2001, rám, vzadu popsáno autorem, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu
-
Ivan Komárek
(1956)
Noční zábava
Položka č.: 191Vyvolávací cena: 6.800 CZK (284 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
tužka, pastel, kvaš, koláž, papír, 41,5 x 51,5 cm, sign. DU I Komárek, rám, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 6.800 CZK (284 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Běžci
Položka č.: 190Vyvolávací cena: 6.800 CZK (284 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
tužka, pastel, kvaš, koláž, papír, 44 x 61 cm, sign. PD I Komárek, rám, PD razítko se jménem autora a datací, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 6.800 CZK (284 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Dáma a nápadník
Položka č.: 189Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
koláž, 2013, 45,2 x 62,4 cm, sign. LD I Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Kompozice
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
lept, akvatinta, 48,5 x 48,5 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 19/70, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Kew garden
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
lept, akvatinta, 23,5 x 17,5 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, rám, č. 20/XX AT, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Akt
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
suchá jehla, 17,7 x 11,5 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 3/30, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Akt dívky (Happy New year 1972)
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
serigrafie, 1971, 21 x 14,5 cm, sign. LD Ota Janeček, vzadu přípis autora s novoročním přáním, mimo tisk nerovné okraje u podkladového papíru, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO