• Franck Alasseur

    (1976)

    Painting 47/49 cm

    Položka č.: 214

    Vyvolávací cena: 13.500 CZK (563 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2021, 47 x 49 cm, sign. vzadu Franck Alasseur

    Aktuální cena: 13.500 CZK (563 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdenka Reinerová

    (1957)

    Ikebana

    Položka č.: 213

    Vyvolávací cena: 90.000 CZK (3.750 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olej, lněné plátno, 2021, 85 x 110 cm, sign. LD Z. Reinerová 2021, rám, vzadu autorsky popsáno, špičková hyperrealistická malba je krásnou ukázkou malířky Zdeňky Reinerové, absolventky pražské AVU pod vedením Jana Smetany. Malířčina inspirace vychází z kontrastu živých a neživých přírodnin. V nabíze…

    Aktuální cena: 90.000 CZK (3.750 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Xénia Hoffmeisterová

    (1958)

    Prožraný kožich

    Položka č.: 212

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2014, 50 x 50 cm, mongr. vzadu XH, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jitka Hilská

    (1953)

    Zimní motiv

    Položka č.: 211

    Vyvolávací cena: 9.800 CZK (409 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olej, plátno, 2014, 57 x 45 cm, sign. PD J. Hilská, rám, antiqari.at Radhošťská, žákyně doc. M. Romberga a O. Smutného

    Aktuální cena: 9.800 CZK (409 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Klára Sedlo

    (1993)

    Podivné znaky na obloze

    Položka č.: 210

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2021, 80,5 x 60 cm, sign. vzadu Klára Sedlo 21, rám

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Veronika Zpěváková

    (1998)

    Půda IV.

    Položka č.: 209

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, úhel, kombinovaná technika, plátno, 2022, 110 x 110 cm, sign. vzadu LD Veronika Zpěváková 2022

    Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tereza Bulisová

    (1989)

    Noční džungle

    Položka č.: 208

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, plátno, stěrka, 2020, 50 x 70 cm, sign. vzadu Tereza Bulis

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Tichý

    (1962)

    U bazénu

    Položka č.: 207

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olej, plátno, 2008, 54,5 x 71 cm, sign. PD J. Tichý 2008, rám, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Tichý

    (1962)

    Mléčná dráha

    Položka č.: 206

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, papír, 1990, 49,5 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 90, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Tichý

    (1962)

    Vesmírný paroháč (Astrál III.)

    Položka č.: 205

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, papír, 1991, 50 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 91, na zadní straně popis autora, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Sytař

    (1976)

    Fčela

    Položka č.: 204

    Vyvolávací cena: 21.000 CZK (875 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, kapa, 2005, 120 x 200 cm, sign. DU Sytař 05, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 21.000 CZK (875 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Opočenský

    (1954)

    Ze souboru Nucleus

    Položka č.: 199

    Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.959 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    pastelky, papír, 2015, 70 x 100 cm, sign. zezadu Opočenský, rám, Vývoj autorovy kresličské tvorby sledujeme ve třech souborech s názvy “Nucleus” a “Evoluce” na poliklinice v Kartouzské ulici a Ringhofferově vile a “Underground” v Ringhofferově vile. Kresbám předcházely technické výkresy k sochám a š…

    Aktuální cena: 95.000 CZK (3.959 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Spěváčková

    (1980)

    Nirvanický vítr

    Položka č.: 203

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    tempera, olej, 2009, 115 x 90 cm, sign. vzadu Spěváčková, žákyně doc. P. Veselého a T. Lahody na FaVU při VUT v Brně

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Vlhké schody

    Položka č.: 202

    Vyvolávací cena: 62.000 CZK (2.584 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olej, plátno, 2021, 140 x 138 cm, sign. PD J.Spěváček 2021, lišta, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 62.000 CZK (2.584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Kompozice

    Položka č.: 201

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    airbrush, papír, 2010, 39 x 56,2 cm, sign. PD Lukasor 10, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stefan Milkov

    (1955)

    Voyeur

    Položka č.: 200

    Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2015, 100 x 130 cm, sign. LD Milkov 15 a na zadní straně Milkov, blindrám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, zakládající člen skupiny Tvrdohlaví, Nové skupiny a skupiny Česká alternativa

    Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Burget

    (1970)

    Na samotě II

    Položka č.: 198

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olej, plátno, 2023, 70 x 62,5 cm, sign. LD M B 23, lišta

    Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Perič

    (1957)

    Burning heads - Yellow flame

    Položka č.: 197

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, sprej, plátno, 2023, 100 x 70 cm, sign. vzadu Milan Perič 23

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Svatopluk Klimeš

    (1944)

    Ještěrka

    Položka č.: 196

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    propalovaná kresba, papír, 1992, 30 x 20,5 cm, sign. PD Klimeš 92, rám, žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohdan Kopecký

    (1928-2010)

    Krajina

    Položka č.: 195

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    kombinovaná technika, tuš, fotopapír, 1982, 19 x 28 cm, sign. PD B Kopecký 1982, pasparta, vzadu věnování: Martine! Rozhlédni se půjdeme Tvůj Bohdan, v Litomyšli 9. VII. 1985 , žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohdan Kopecký

    (1928-2010)

    Hawai

    Položka č.: 194

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    kombinovaná technika, tuš, fotopapír, 1994, 10,5 x 15 cm, sign. s věnováním PD Ludvíkovi Bohdan, pasparta, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohdan Kopecký

    (1928-2010)

    Hawai II

    Položka č.: 193

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    kombinovaná technika, tuš, fotopapír, 2003, 11,5 x 15 cm, sign. PD BKopecký 03, pasparta, dole připsáno autorské věnování Ludvíkovi Kunderovi za srdce zahřátí Bohdan 23. V. 2005 Litomyšl, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Výřez Adama a Evy

    Položka č.: 192

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    synorex, latex, akryl, ipa, 2001, 70 x 100 cm, sign. PD Komárek 2001, rám, vzadu popsáno autorem, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Noční zábava

    Položka č.: 191

    Vyvolávací cena: 6.800 CZK (284 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    tužka, pastel, kvaš, koláž, papír, 41,5 x 51,5 cm, sign. DU I Komárek, rám, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 6.800 CZK (284 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Běžci

    Položka č.: 190

    Vyvolávací cena: 6.800 CZK (284 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    tužka, pastel, kvaš, koláž, papír, 44 x 61 cm, sign. PD I Komárek, rám, PD razítko se jménem autora a datací, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 6.800 CZK (284 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Dáma a nápadník

    Položka č.: 189

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    koláž, 2013, 45,2 x 62,4 cm, sign. LD I Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Sukdolák

    (1925-2022)

    Kompozice

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    lept, akvatinta, 48,5 x 48,5 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 19/70, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Sukdolák

    (1925-2022)

    Kew garden

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    lept, akvatinta, 23,5 x 17,5 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, rám, č. 20/XX AT, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Akt

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    suchá jehla, 17,7 x 11,5 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 3/30, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Akt dívky (Happy New year 1972)

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    serigrafie, 1971, 21 x 14,5 cm, sign. LD Ota Janeček, vzadu přípis autora s novoročním přáním, mimo tisk nerovné okraje u podkladového papíru, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook