• Gabriel Florian

    (1924-2011)

    Pán Ježíš s učedníky

    No.: 625

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 10:03

    kombinovaná technika, papír, 18,3 x 46,5 cm, rám

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • František Foltýn - připsáno

    Portrét ženy v zeleném

    No.: 626

    Auction price: 15.000 CZK (600 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 10:04

    olej, karton, 1921, 33 x 28 cm, sign. PD Foltýn F. Kassa 21, rám, Kassa je maďarské označení města Košice, kde malíř tou dobou našel útočiště na pozvání Východoslovenského muzea v Košicích Josefa Polácha a aktivně se zapojil do čilého kulturního života východoslovenské metropole, kde se soustředili …

    Current price: 15.000 CZK (600 €)

  • Roman Franta

    Big Love, no morality

    No.: 627

    Auction price: 18.800 CZK (752 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 10:05

    akryl, papír, 2014, 46 x 64,5 cm, PD monogr. R. F., the disciple of prof. B. Dlouhy and A. Vesely at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 18.800 CZK (752 €)

  • Olga Fridrichová - Steinzová

    Řeka

    No.: 628

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 10:06

    olej, plátno, lepenka, 30 x 38 cm, sign. PD Olga Fridrichová - Steinzová, rám, oděrky na rámu

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Frýza

    Hirošima

    No.: 629

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 10:07

    samorost (kořen babyky), v. 42 cm, na spodní straně autorský štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Vladimír Fuka

    (1922-1977)

    Váza s kytkou

    No.: 630

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 10:08

    fix, papír, 1967, 29,7 x 21 cm, PD datováno 26. 2. 1967

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Vladimír Fuka

    (1922-1977)

    Pohádková bytost

    No.: 631

    Planned termination: 25. 09. 2020 10:09

    4x fix, papír, vše 29,7 x 21 cm, složeno ze 4 čtvrtek formátu A4

  • František Fuksa

    Chalupy

    No.: 632

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 10:10

    olej, plátno, 35 x 39 cm, sign. LD Fuksa, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Stanislav Geisler

    (1908-1984)

    Zima v Broumově

    No.: 633

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 10:11

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

  • Josef Glückselig

    (1908-1986)

    Motiv ze Zlaté Koruny

    No.: 634

    Planned termination: 25. 09. 2020 10:12

    olej, plátno, 1953, 30 x 45,5 cm, sign. PD Jos. Glückseůik 53, rám, dní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Nan Goldin

    Robert Pattinson 1000 Lives

    No.: 635

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 10:13

    12 x reprodukce fotografie, 2013, 59 x 42 cm, soubor fotografií Roberta Pattinsona, vydán v New Yorku 2013 pro Dior Homme Parfum, kartonové pouzdro, listy uprostřed přeloženy,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Akademický malíř Miroslav Ketman

    No.: 636

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 10:14

    bromostříbrná fotografie, 38 x 28,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Zima

    No.: 637

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 10:15

    bromostříbrná fotografie, 58 x 46,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    No.: 638

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 10:16

    litografie, 1972, 40 x 30,2 cm, sign. PD F. Gross 72, rám, č. 54/100, vyšlo jako příloha alba K poctě Senefeldera I náklad 100, the disciple of prof. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Skupina 42, UB, The Hollar Association of Czech Graphic Artists and Radar

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek ve městě II

    No.: 639

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 10:17

    litografie, 1980, 28 x 20 cm, sign. PD F. Gross, autorský tisk, the disciple of prof. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Skupina 42, UB, The Hollar Association of Czech Graphic Artists and Radar

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Město

    No.: 640

    Planned termination: 25. 09. 2020 10:18

    litografie, 1980, 19,8 x 34,3 cm, sign. PD F. Gross 80, č. 30/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Skupina 42, UB, The Hollar Association of Czech Graphic Artists and Radar

  • František Gross

    (1909-1985)

    Figura v krajině

    No.: 641

    Auction price: 2.600 CZK (104 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 10:19

    litografie, 1980, 28,1 x 20,2 cm, sign. PD F. Gross 80, č. 30/100, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Skupina 42, UB, The Hollar Association of Czech Graphic Artists and Radar

    Current price: 2.600 CZK (104 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    No.: 642

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 10:20

    suchá jehla, 1971, 14,7 x 10,2 cm, sign. PD F. Gross, rám, č. 4/27, the disciple of prof. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Skupina 42, UB, The Hollar Association of Czech Graphic Artists and Radar

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Elżbieta Grosseová

    (1937)

    Ptáci v krajině

    No.: 643

    Planned termination: 25. 09. 2020 10:21

    závěsná glazovaná keramika, 36,5 x 36,5 cm, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, práce původem polské výtvarnice žijící od r. 1973 v Čechách, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Otto Gutfreund

    (1889-1927)

    Malá úzkost

    No.: 644

    Auction price: 18.000 CZK (720 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 10:22

    bronz, v. 22 cm, značeno G., pozdější odlitek, studied at The Secondary Technical School of Ceramics in Bechyne and The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 18.000 CZK (720 €)

  • Svata Hajerová

    (1917-1979)

    Svatý Jiří zabíjí draka

    No.: 645

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 10:23

    sádra, 38 x 22 cm, z pozůstalosti akademické sochařky Svaty Hajerové, sádra místy popraskaná a zlomená, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. K. Pokorny at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Sektor

    No.: 646

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 10:24

    serigrafie, 1985, 83 x 59,5 cm, sign. PD J. Hampl 85, č. 4/16, , the disciple of prof. J. Masak at The School of Decorative Art in Prague

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Krajina I.

    No.: 647

    Planned termination: 25. 09. 2020 10:25

    serigrafie, 1990, 76 x 61 cm, sign. PD J. Hampl 90, č. 1/15, , the disciple of prof. J. Masak at The School of Decorative Art in Prague

  • Rudolf Hanych

    (1906-1994)

    No.: 648

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 10:26

    olej, plátno, 51 x 66 cm, sign. LD R. Hanych, blindrám, na zadní straně záruční list Salonu Výtvarného Umění, Praha I., Konvitská 291 z roku 1940, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • František Xaver Harlas

    (1865-1947)

    Riegerovy sady

    No.: 649

    Planned termination: 25. 09. 2020 10:27

    akvarel, tužka, papír, 28 x 19,4 cm, PD F. X. Harlas, rám,

  • František Xaver Harlas

    (1865-1947)

    Strom

    No.: 650

    Planned termination: 25. 09. 2020 10:28

    akvarel, tužka, papír, 19,5 x 27,7 cm, PD F. X. Harlas, rám,

  • František Xaver Harlas

    (1865-1947)

    Středomoří

    No.: 651

    Planned termination: 25. 09. 2020 10:29

    akvarel, papír, 26 x 16,7 cm, PD F. X. Har, rám,

  • Eva Hašková

    Chlapec a lev

    No.: 652

    Planned termination: 25. 09. 2020 10:30

    lept, akvatinta, 1979, 29,7 x 22,6 cm, sign. PD Hašková 1979, č. 98/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

  • Daniela Havlíčková

    (1946-1999)

    Střelnice

    No.: 653

    Planned termination: 25. 09. 2020 10:31

    lept, 49 x 59,5 cm, sign. DU D.Havlíčková , č. 28/90,

  • Jiří Havlík

    Postavy

    No.: 654

    Auction price: 11.000 CZK (440 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 10:32

    olej, karton, 1993, 80 x 60 cm, sign. LD Havlík 8.8. 93, rám, popraskaná malba, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 11.000 CZK (440 €)