• Jan Rýz

    (1946-2016)

    Sportovní abstrakce

    Položka č.: 244

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olej, plátno, 80 x 60 cm, monogr. PD JR, klínový rám, práce malíře soustřeďujícího se ve své tvorbě na sportovní motivy, zde pravděpodobně z hokejového prostředí, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků …

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Kolařík

    (1938)

    Žena s papouškem

    Položka č.: 243

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    pastel, akvarel, papír, 2014, 46 x 30 cm, sign. LD Kolařík 2014, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tröstera a doc. O. Smutného na AVU v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Motýl v kostce ledu

    Položka č.: 242

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    tempera, plátno, 1996, 70,5 x 41 cm, sign. PD Kaiser 96, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Štolfa

    (1930-2018)

    Příboj

    Položka č.: 238

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olejový pastel, papír, 2008, 11,5 x 10 cm, sign. DU Miroslav Štolfa 08, rám

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Libor Jaroš

    (1960)

    Cologvinten

    Položka č.: 241

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olej, plátno, 50 x 50 cm, sign. DU L. Jaroš, studium na SUPŠ v Brně, člen TT klubu

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hubatka

    (1960)

    Lesní příhoda

    Položka č.: 240

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olej, plátno, 1991, 105 x 90 cm, sign. PD Hubatka 91, klínový rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Prášek

    (1950)

    Pankrác

    Položka č.: 239

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, plátno, 1976-X, 100 x 100,5 cm, monogr. LN KP 76, klínový rám, na zadní straně popsáno autorem, nalepen štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. G. Singiera na École Nationale Supérieure des Beaux-Arts v Paříži, poté studium na École des Beaux-Arts v St. Ouen, člen Nového sdružení …

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Mrkva

    (1989)

    Z cyklu Ženy

    Položka č.: 237

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olej na papíru adjustovaném na sololitu, 98 x 67 cm, sign. PD MMrkva, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alice Koch-Gierlichs

    (1914-2009)

    Vitales Rot

    Položka č.: 236

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olej, dřevotříska, 1997, 46 x 60,5 cm, sign. na zadní straně Alice Koch, Alice Koch-Gierlichs (narozena 27. června 1914 jako Alice Gierlichs v Kolíně nad Rýnem; † 21. října 2009) byla německá umělkyně, která dosáhla významu malbou, vitrážemi a mozaikami, ale především tapisériemi. Kromě velkého množ…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petra Hřivnáčová

    Kudu

    Položka č.: 235

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2018, 80 x 80 cm, sign. PD P. Hříva 2018, napínací rám, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adam Hornsby

    Footstool (Podnožka)

    Položka č.: 234

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olej na MDF, 71 x 100 cm, oboustranně monogr. PD, oboustranná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivana Fašianoková Rakoušová

    Hrátky v pralese

    Položka č.: 233

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, akvarelový papír, 42 x 50 cm, rám, antireflexní sklo, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Blažíček Studenecký

    (1956)

    Svět prázdninový

    Položka č.: 232

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, tuš, běloba, papír, 2003, 41 x 58 cm, sign. LD Blažíček Fr., rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Janouškovec

    (1961)

    Krajina za ostnatým drátem

    Položka č.: 231

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2020, 90 x 85 cm, sign. DU Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Janouškovec

    (1961)

    Za svitu úplňku

    Položka č.: 230

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2022, 66 x 71 cm, sign. LD Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Janouškovec

    (1961)

    Podzim v zahradě

    Položka č.: 229

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2021, 43 x 60 cm, sign. LD Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Kudrnáček

    (1949)

    Bodyguard

    Položka č.: 228

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2020, 70 x 70 cm, sign. na zadní straně, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Kudrnáček

    (1949)

    Svázání

    Položka č.: 227

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2020, 70 x 70 cm, sign. na zadní straně, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Kudrnáček

    (1949)

    Hory

    Položka č.: 226

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2016, 60 x 50 cm, monogr. PD R. K. 2016, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Kudrnáček

    (1949)

    Zelený obelisk

    Položka č.: 225

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2015, 60 x 50 cm, monogr. PD R. K. 2015, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Toul

    (1983)

    Rozmazanost oválového běžce

    Položka č.: 224

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    tempera, tuš, tužka, 2023, 59,4 x 42 cm, sign. PD mallo, rám

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Toul

    (1983)

    Cyklista (z cyklu Obzory)

    Položka č.: 223

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    tuš, tempera, karton, 2022, 42 x 59,4 cm, značeno PD matto

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Pražan

    (1979)

    Bez názvu

    Položka č.: 222

    Vyvolávací cena: 13.900 CZK (580 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olej, plátno, 2009, 111 x 190 cm, sign. vzadu Pražan 09

    Aktuální cena: 13.900 CZK (580 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lukáš Karbus

    (1982)

    Rajská zahrada

    Položka č.: 221

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2005, 95,5 x 110,5 cm, sign. vzadu Karbus 2005

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Heres

    (1992)

    Póza II

    Položka č.: 220

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Jan Heres 2023, Jan Heres studoval na Akademii výtvarných umění v Praze nejdříve v ateliéru malířství I u Jiřího Sopka (2015–16) a posléze v ateliéru malířství III u Michaela Rittsteina. Svou tvorbu nadále posouval skrze stáže a rezidence v zahraničí. V…

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Filip Švehla

    (1991)

    Interruption

    Položka č.: 219

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, sololit, 2023, 36 x 28 cm, sign. vzadu Švehla 23, Filip Švehla absolvoval Akademii výtvarných studií v ateliérech malířství I u Jiřího Sopka a malířství III u Michaela Rittsteina. Jeho tvorba se však od figurálního ladění díla jeho učitelů obrátila směrem k abstrakci, a tou se zabývá dodnes. …

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ondřej Coufal

    (1979)

    Nevěsta

    Položka č.: 218

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olej na plátně fixovaném na sololitu, 2019, 92 x 70 cm, sign. LD O. Coufal 19, rám, Mimořádný malířský zjev, zabývá se figurální malbou a kresbou, přes své mládí je již zastoupen v Galery Anya Tish Houston a v řadě soukromých sbírek po celém světě, vystavuje od roku 1989. Výtvarné tvorbě se věnuje o…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ondřej Coufal

    (1979)

    Domluva

    Položka č.: 217

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (288 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olej, sololit, 58,5 x 38 cm, sign. PD O. Coufal, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.900 CZK (288 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • David Kolovratník

    (1978)

    Postroj

    Položka č.: 216

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olej, plátno, 2023, 70 x 50 cm, sign. vzadu David Kolovratník 2023

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • David Kolovratník

    (1978)

    V postroji I

    Položka č.: 215

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olej, plátno, 2023, 50 x 80 cm, sign. vzadu David Kolovratník 2023

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook