• Miroslav Hadinec

    Zázrak na jedničku

    No.: 225

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 25. 03. 2021 15:00

    americká retuš, 1987, 31,5 x 41,4 cm, návrh k filmu Zázrak na jedničku, na zadní straně popsáno a značeno štítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Markéta Králová

    Spirála

    No.: 224

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    tužka, ruční papír, 1994, 58 x 41,5 cm, sign. PD Markéta Králová 94, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Sklenar, J. Mikula, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Tomáš Švéda

    No.: 223

    Auction price: 6.500 CZK (260 €)

    tempera, papír, 1985, 63 x 44,2 cm, sign. PD T. Švéda 1985, studied The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. A. Fisarek atThe Academy of Fine Arts, member of Volne seskupeni 12/15 Still even late nda The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 6.500 CZK (260 €)

  • Zdeněk Hošek

    Silnice

    No.: 222

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    tuš, papír, 1987, 87 x 61,7 cm, PD monogr. ZH, , the disciple of prof. J. Kavan and J. Malejovsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Radoslav Valeš

    (1966)

    Na moři

    No.: 221

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    akryl, sololit, 24 x 38 cm, sign. LD RV, rám,

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Hokej na kolečkových bruslích

    No.: 218

    akvarel, papír, 84 x 59,5 cm, monogr. PD JR, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Alena Spodniaková

    (1988)

    Neutral

    No.: 217

    Auction price: 4.800 CZK (192 €)

    akryl, plátno, 2021, 100 x 80 cm, sign. PD Alis 2021, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 4.800 CZK (192 €)

  • Alena Spodniaková

    (1988)

    Víla

    No.: 216

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    akryl, plátno, 2020, 70 x 60 cm, sign. PD Alis 2020, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Tomáš Němec

    (1986)

    No.: 215

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    olej, plátno, 20 x 20 cm, sign. na zadní straně Tomáš Němec, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studium na AVU v Praze, ateliér Malba III - škola M. Rittsteina

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Richard Augustin

    (1975)

    Sun Love In

    No.: 214

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    akryl, malířská lepenka, 2008, 46 x 66 cm, sign. PD Richard Augustin 2008, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Richard Augustin

    (1975)

    Dívka s květinou

    No.: 213

    pastel, papír, 2005, 59,5 x 42 cm, sign. Richard Augustin 2005, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Eliška Konopiská

    Dívka z profilu

    No.: 212

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    kombinovaná technika, karton, 90 x 60,5 cm, sign. PD E. Konopiská, rám, místy mírně zašpiněno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. F. Muzika at the School of Fine Arts and Crafts (UMPRUM, VŠUP) in Prague

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

  • Ivan Bukovský

    Sedící

    No.: 211

    Auction price: 18.000 CZK (720 €)

    olej, plátno, 2015, 120 x 90 cm, sign. PD Bukovský 2015 a na zadní straně Ivan Bukovský, rám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Smetana at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Lipany

    Current price: 18.000 CZK (720 €)

  • Matěj Motyčka

    Balony

    No.: 210

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    olej, plátno, 85 x 70 cm, sign. PD Motyčka, klínový rám,

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

  • Eliška Jakubíčková

    Přitažlivé

    No.: 205

    Auction price: 54.000 CZK (2.160 €)

    akryl, plátno, 2020, 75 x 100 cm, sign. zezadu E. Jakubíčková 2020, the disciple of prof. J. Naceradsky and Z. Beran at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 54.000 CZK (2.160 €)

  • Matěj Motyčka

    No.: 209

    olej, plátno, 85 x 65 cm, sign. PD Motyčka, klínový rám, na zadní straně popsáno autorem,

  • Adrian Kukal

    (1975)

    Obnažení

    No.: 208

    Auction price: 19.000 CZK (760 €)

    digitální tisk, uhel, kresba, 2020, 80 x 60 cm, sign. PD Adrian Kukal, č. 1/3

    Current price: 19.000 CZK (760 €)

  • Jindřich Hegr

    (1933-2015)

    Stojící akt

    No.: 207

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    olej, karton, 11 x 8,3 cm, sign. PD J. Hegr, rám,

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Jindřich Hegr

    (1933-2015)

    Sedící akt

    No.: 206

    olej, karton, 10,7 x 7,5 cm, sign. LD J. Hegr, rám,

  • Juraj Čorňák

    Červená krajina

    No.: 204

    Auction price: 1.400 CZK (56 €)

    olej, plátno, 1975, 70,5 x 80 cm, sign. PD Čo 75, lištový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

  • Juraj Čorňák

    Vpodvečer

    No.: 203

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    olej, plátno, 1974, 50 x 75,5 cm, sign. PD Čo 74, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Ivan Pinkava

    (1961)

    Velká hostina

    No.: 494

    Auction price: 12.000 CZK (480 €)

    fotografie, 47 x 57 cm, vzadu popsáno: artist proof print, č. 1/7, 2003, připsáno věnování a signováno Ivan Pinkava, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. J. Šmok at FAMU in Prague, member of the groups Aktiv and NOX

    Current price: 12.000 CZK (480 €)

  • Antonín Tesař

    (1963)

    Portrét ženy II.

    No.: 493

    Auction price: 4.900 CZK (196 €)

    kolorovaná fotografie, 1994, 40 x 43,5 cm, sign. PD A. Tesař 94, rám, vzadu popsáno a datováno

    Current price: 4.900 CZK (196 €)

  • Jan Reich

    Kuks (Z cyklu Bohemia)

    No.: 492

    Auction price: 9.000 CZK (360 €)

    kontakt, fotografie , 1995, 19,5 x 28,2 cm, sign. PD Reich 95

    Current price: 9.000 CZK (360 €)

  • Ondřej Slabý

    (1981)

    Omítka

    No.: 491

    fotografie, 2003, 36,3 x 23,5 cm, sign. vzadu Ondřej Slabý 2003, č. 1/15, Ondřej Slabý (* 1981) – básník a fotograf. Pracuje jako molekulární biolog v oblasti onkologického výzkumu. Svou fotografickou tvorbu prezentoval na řadě kolektivních i samostatných výstav, vydal básnické sbírky Nenasytné sítě…

  • Ondřej Slabý

    (1981)

    Rýhy

    No.: 490

  • Vlastimil Kula

    (1950)

    Erotica Prohibita

    No.: 489

    Auction price: 19.800 CZK (792 €)

    bromostříbrná fotografie na barytovém papíru, 2000, 24 x 30 cm, sign. vzadu Vlastimil Kula, pasparta, č. 5/25

    Current price: 19.800 CZK (792 €)

  • Vlastimil Kula

    (1950)

    Erotica Prohibita

    No.: 488

  • Vlastimil Kula

    (1950)

    No.: 487

    barevný digitální tisk na barytovém papíru archivační kvality, 2016, 27 x 18 cm, sign. vzadu Vlastimil Kula, pasparta, č. 1/25

  • Vlastimil Kula

    (1950)

    No.: 486