• Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Gran Canaria

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 15:56

    olej, papír, 11 x 16 cm, sign. PD J. Dlabal, značeno LD Gran Canaria, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Skály v moři

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 15:58

    olej, plátno, 14 x 15,2 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Loď s oranžovými plachtami

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 16:00

    olej, papír, 11 x 13 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Přímořská vesnička

    Položka č.: 61

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 16:02

    olej, papír, 19 x 11,2 cm, sign. LD j. Dlabal, u dolního okraje a u levého okraje uprostřed kousek malby odřen, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Plachetnice

    Položka č.: 62

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 16:04

    olej, papír, 13,9 x 17 cm, sign. PD J. Dlabal, u pravého dolního rohu malba poškozena, levý dolní roh papíru utržen (chybí cca 0,5 cm), antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pobřeží

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 16:06

    olej, papír, 11,1 x 20,1 cm, sign. LD J. Dlabal, uprostřed malby černé skvrny od barvy , antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Plachetnice u Benátek

    Položka č.: 64

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 16:08

    olej, papír, 16,2 x 10,8 cm, sign. PD J. Dlabal, U spodního kraje nalevo malba 1 cm prasklá, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Bouře na moři

    Položka č.: 65

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 16:10

    olej, papír, 14,4 x 18 cm, sign. DU J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Západ slunce v zálivu

    Položka č.: 66

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 16:12

    olej, papír, 10,2 x 15,2 cm, sign. LD J. Dlabal, pravý horní roh papíru utržen (chybí cca 1 cm), antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Výletní loď

    Položka č.: 67

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 16:14

    olej, papír, 8,8 x 12,1 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Plachetnice a dva čluny

    Položka č.: 68

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 16:16

    olej, papír, 8,2 x 13,6 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Sopka

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 16:18

    olej, papír, 15,5 x 10,8 cm, sign. LD J. Dlabal, malba u levého okraje horizontálně natržena cca 4,5 cm, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Hotel u moře

    Položka č.: 70

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 16:20

    olej, karton, 16,3 x 16,2 cm, sign. PD J. Dlabal, levý horní roh malby odřen, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Přímořské město

    Položka č.: 71

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 16:22

    olej, plátno, 13,9 x 16,8 cm, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Hotel u pláže

    Položka č.: 72

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 16:24

    olej, plátno, 13,2 x 13,9 cm, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Neurčený

    Loď v zálivu

    Položka č.: 73

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 16:26

    akvarel, papír , 1978, 27 x 41,3 cm, sign. PD, rám, akvarel vypadává z rámu , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Rybka

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 16:36

    litografie, 19,5 x 10,5 cm, sign. PD V. Junek, č. 1/180, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Václav Junek

    (1903-1976)

    Ve vlnách

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 16:38

    akvarel, papír, 33 x 22 cm

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Václav Junek

    (1903-1976)

    Bouře na moři

    Položka č.: 80

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 16:40

    pastel, papír, 33 x 22 cm

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Václav Junek

    (1903-1976)

    Západ slunce

    Položka č.: 81

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 16:42

    pastel, papír, 32 x 22 cm

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Václav Junek

    (1903-1976)

    Plavba

    Položka č.: 82

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 16:44

    akvarel, tuš, papír, 19 x 21 cm

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Václav Junek

    (1903-1976)

    Na obzoru

    Položka č.: 83

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 16:46

    akvarel, pastel, papír, 33 x 22 cm

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Václav Junek

    (1903-1976)

    Za soumraku

    Položka č.: 84

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 16:48

    akvarel, kombinovná technika, papír, 33 x 22 cm

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Václav Junek

    (1903-1976)

    Kotvící lodě

    Položka č.: 86

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 16:52

    akvarel, papír, 30 x 33 cm

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Václav Junek

    (1903-1976)

    Ve vlnách

    Položka č.: 87

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 16:54

    akvarel, kombinovaná technika, papír, 32,5 x 22 cm

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Václav Junek

    (1903-1976)

    V přístavu

    Položka č.: 88

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 16:56

    akvarel, papír, 26 x 33 cm

  • Václav Junek

    (1903-1976)

    Republika

    Položka č.: 89

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 16:58

    akvarel, fixa, papír, 25 x 36 cm

  • Václav Junek

    (1903-1976)

    Křižník

    Položka č.: 90

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 17:00

    pastel, papír, 20 x 26 cm

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Václav Junek

    (1903-1976)

    Přístav

    Položka č.: 91

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 17:02

    akvarel, fixa, papír, 26 x 32 cm

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

  • Václav Junek

    (1903-1976)

    Republika Praha

    Položka č.: 92

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 17:04

    akvarel, fixa, papír, 24 x 33 cm