• Jiří Běhounek

    (1929-2005)

    Hlava ženy

    Položka č.: 262252

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 18:01

    suchá jehla, 4,7 x 3,3 cm, sign. PD Běhounek, č. 77/200, skvrna na papíře, Antikvariát Dlážděná, studium na státní grafické škole, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Běhounek

    (1929-2005)

    Položka č.: 262251

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 18:02

    suchá jehla, 4,7 x 3,3 cm, sign. PD Běhounek, č. 88/200, Antikvariát Dlážděná, studium na státní grafické škole, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Pavel Čampulka

    Abstraktní krajina s řekou

    Položka č.: 238056

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 18:03

    lept, 1981, 8,9 x 5,6 cm, sign. PD P. Čampulka 81, 96/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Karel Dostál

    (1905-?)

    Položka č.: 201890

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 18:04

    litografie, 21,5 x 27,5 cm, sign. PD K. Dostál, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří František Dvořák

    Pes

    Položka č.: 181878

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 18:05

    suchý pastel, papír, 42 x 29,8 cm, sign. PD Jiří F. Dvořák, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jiří František Dvořák

    Okno

    Položka č.: 181877

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 18:06

    suchý pastel, papír, 2014, 42 x 29,8 cm, sign. PD Jiří F. Dvořák, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Ladislav Dvořák

    Sázkaři

    Položka č.: 136331

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 18:07

    litografie, 1989, 12,2 x 18,1 cm, sign. DU Dvořák, PF 1990, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Položka č.: 238058

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 18:08

    litografie, 8,6 x 8 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 146/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Mladý muž

    Položka č.: 208058

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 18:09

    suchá jehla, 17 x 10 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 2/30, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Dvůr

    Položka č.: 208056

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 18:10

    suchá jehla, 16,9 x 9,9 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 6/30, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Ruce

    Položka č.: 184502

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 18:11

    lept, 11,1 x 8 cm, sign. PD Milena Dvořáková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Muž a žena

    Položka č.: 184501

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 18:12

    lept, 1976, 16,7 x 10 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 60/60, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Fontána Alhambra v Grenadě

    Položka č.: 138004

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 18:13

    litografie, 21,1 x 15 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 75/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Hanáková

    Portrét dívky s copem

    Položka č.: 137638

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 18:14

    uhel, papír, 20,2 x 14,6 cm, sign. PD Hanáková, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Oldřich Hejkrlík

    Položka č.: 211077

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 18:15

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Oldřich Hejkrlík

    Zasněžená vesnice

    Položka č.: 211073

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 18:16

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Oldřich Hejkrlík

    Váza s drobnými květinami

    Položka č.: 208067

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 18:17

    akvarel, papír, 30,1 x 44 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Oldřich Hejkrlík

    (1914)

    Zasněžené chalupy

    Položka č.: 190432

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 18:18

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Oldřich Hejkrlík

    (1914)

    Zasněžená cesta

    Položka č.: 190431

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 18:19

    akvarel, papír, 29,9 x 44 cm, sign. PD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná, člen Sdružení výtvarníků Olomoučtí

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Stromy za domy

    Položka č.: 262264

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 18:20

    litografie, 13 x 19 cm, sign. PD Miloslav Holý, Antikvariát Dlážděná, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Na vesnici

    Položka č.: 262263

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 18:21

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Hluboký les

    Položka č.: 262266

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 18:22

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Větrný okraj lesa

    Položka č.: 262265

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 18:23

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Vzpomínání

    Položka č.: 262260

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 18:24

    linoryt, 17 x 10,2 cm, sign. PD Houra 86, vzadu autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Chudomel

    (1929-2016)

    Potok

    Položka č.: 262270

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 18:25

    litografie, 9 x 19 cm, sing. PD J Chudomel, č. gr .15/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jaroslav Chudomel

    (1929-2016)

    Strom

    Položka č.: 262269

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 18:26

    litografie, 1981, 10 x 15 cm, sing. PD J Chudomel 81, č. gr .120/148, p.f. 1982, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jaroslav Chudomel

    (1929-2016)

    Cesta

    Položka č.: 262268

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 18:27

    litografie, 1981, 10 x 16 cm, sing. PD J Chudomel 81, č. gr .81/148, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jaroslav Chudomel

    (1929-2016)

    Cesta

    Položka č.: 262267

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 18:28

    litografie, 1981, 10 x 16 cm, sing. PD J Chudomel 81, č. gr .69/148, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jaroslav Chudomel

    (1929-2016)

    Háj stromov

    Položka č.: 262271

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 18:29

    litografie, 1984, 9,5 x 15 cm, sing. PD J Chudomel 84, č. gr .118/148, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Exlibris Kamil Bendář

    Položka č.: 262237

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 18:30

    lept, 4 x 4 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)