• Atelier Reutlinger

    Ema Destinnová

    Položka č.: 245735

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (163 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:50

    4x fotografie, 1x ručně kolorováno, 49,8 x 19,8 cm, vše značeno Reutlinger Paris, při okrajích mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.400 CZK (163 €)

  • Kindl

    Ždiar

    Položka č.: 245760

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:51

    fotografie, 30-tá léta, 29 x 39 cm, sign. na zadní straně Kindl?, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Petr Baďura

    Střechy

    Položka č.: 245725

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:52

    fotografie, 17,3 x 17,3 cm, Antikvariát Dlážděná, člen Svazu fotografů, asi 35 výstav v Čechách a zahraničí

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Baďura

    Pasáž Práce

    Položka č.: 245724

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:53

    fotografie, 18,2 x 23,4 cm, Antikvariát Dlážděná, člen Svazu fotografů, asi 35 výstav v Čechách a zahraničí

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Baďura

    Zátiší s beznohou panenkou

    Položka č.: 245723

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:54

    fotografie, 17,4 x 17,4 cm, Antikvariát Dlážděná, člen Svazu fotografů, asi 35 výstav v Čechách a zahraničí

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Bartůšek

    (1935-1993)

    Chlapec

    Položka č.: 245786

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:55

    fotografie, 19 x 12,5 cm, autorské razítko vzadu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Julius Effenberger

    Most

    Položka č.: 245719

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (297 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:56

    fotografie na aluminiu, 2001, 46,5 x 70,5 cm, sign. na zadní straně Julius Effenberger

    Aktuální cena: 8.000 CZK (297 €)

  • Julius Effenberger

    Červené sandály

    Položka č.: 245718

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:57

    fotografie na aluminiu, 2001, 70,5 x 46,5 cm, sign. na zadní straně Julius Effenberger

  • Julius Effenberger

    Služky

    Položka č.: 245717

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:58

    fotografie na aluminiu, 1997, 46,5 x 70,5 cm, sign. na zadní straně Julius Effenberger

  • Julius Effenberger

    Žilo by se jinde

    Položka č.: 245716

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:59

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Rypadlo

    Položka č.: 236912

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 19:00

    bromostříbrná fotografie nalepená na kartonu, 1980, 58,7 x 39,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, člen Tvůrčí skupiny Máj 57, skupiny DOFO, Klubu fotografů města Brna a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Zoponka

    Položka č.: 236897

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 19:01

    bromostříbrná fotografie nalepená na kartonu, 1959, 46 x 55,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, člen Tvůrčí skupiny Máj 57, skupiny DOFO, Klubu fotografů města Brna a SČVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Položka č.: 236887

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 19:02

    bromostříbrná fotografie nalepená na kartonu, 58 x 45 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, člen Tvůrčí skupiny Máj 57, skupiny DOFO, Klubu fotografů města Brna a SČVU

    Aktuální cena: 1.400 CZK (52 €)

  • František Krasl

    (1912-1998)

    Svářeči

    Položka č.: 236918

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 19:03

    barevná fotografie, 60. léta, 59,5 x 49,5 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Fotografické škole v Mnichově, člen SČVU Ostrava

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • František Krasl

    (1912-1998)

    Vysoké pece

    Položka č.: 236900

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 19:04

    barevná fotografie, kolem r. 1970, 58,5 x 48,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, razítkem čfvu, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Fotografické škole v Mnichově, člen SČVU Ostrava

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Bretagne - France V.

    Položka č.: 245739

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 19:05

    fotografie, 1994, 47,5 x 58,4 cm, sign. na zadní straně J. Malý, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studoval na SPŠ grafické v Praze a na FAMU tamtéž, člen SVU Mánes

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Bretagne - France IV.

    Položka č.: 245738

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 19:06

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Bretagne - France III.

    Položka č.: 245737

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 19:07

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Bretagne - France II.

    Položka č.: 245736

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 19:08

  • Jan Mlčoch

    Z cyklu Milenci - Ona a on XII.

    Položka č.: 244417

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 19:09

    bromostříbrná fotografie, kolem r. 2018, 2009, 28 x 27 cm, sign. na zadní straně Jan Mlčoch 2009, 43800, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Hledající

    Položka č.: 244424

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 19:10

  • Jaroslav Procházka

    (1939)

    Portrét v modré

    Položka č.: 242272

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 19:11

    fotografie, 25 x 36 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Miroslav Prokopec

    Kostlivci

    Položka č.: 245722

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 19:12

    fotografie, 1959, 17,5 x 23,3 cm, záběr z výstavy o životě a díle Dr. Aleše Hrdličky, žák prof. Ullmanna a J. Nušla na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    Položka č.: 244429

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 19:13

    bromostříbrná fotografie, kolem r. 2018, 43 x 27,5 cm, signováno na zadní straně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Akt ženy

    Položka č.: 244096

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 14. 07. 2020 18:00

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Rodina

    Položka č.: 244216

    Plánované ukončení: 14. 07. 2020 18:01

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Vzpomínka na Göteborg I.

    Položka č.: 241645

    Plánované ukončení: 14. 07. 2020 18:02

    tempera, karton, 35 x 56 cm, sign. PD VB 50, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    U stolu

    Položka č.: 241644

    Plánované ukončení: 14. 07. 2020 18:03

    tempera, karton, 69,5 x 49 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Miloslav Borecký

    (1928-2016)

    Jizbice

    Položka č.: 233236

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 07. 2020 18:04

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Cyril Bouda

    Přání k sedmdesátinám

    Položka č.: 245798

    Plánované ukončení: 14. 07. 2020 18:05

    litografie, 1971, 13,5 x 20 cm, sign. PD C. Bouda, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)