• Roubal

    Bečva

    Položka č.: 262677

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2022 20:06

    akvarel, papír, 1955, 22,8 x 32 cm, sign. LD Roubal 55, rám, vypadává z rámu, rám mírně otlučen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • F Šneidr

    Zátiší se džbánkem a ovocem

    Položka č.: 262679

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2022 20:08

    olej, karton, 25 x 35 cm, sign. PD F. Šneidr, rám, malba i rám zašlý, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Šimůnková

    Pohled ze zahrady

    Položka č.: 262680

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2022 20:10

    litografie, 1985, 19,5 x 25 cm, sign. PD Šimůnková 85, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 262684

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2022 20:12

    lept, mezzotinta, 21 x 23,5 cm, sign. PD V. Röhling, značeno v desce LD V. Röhling, rám, mírně zažloutlý papír, rám otlučený, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Hrubý

    Mezi domy

    Položka č.: 262688

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2022 20:14

    dřevoryt, 1926, 7,7 x 4,8 cm, sign. PD J. Hrubý 1926, rám, v desce značeno PD J.H.6, zažloutlá pasparta, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Miroslav Holas

    (1938-1993)

    Panna

    Položka č.: 262689

    Plánované ukončení: 25. 08. 2022 20:16

    dřevoryt, 5,8 x 5,8 cm, sign. DU M. Holas, pasparta, č. 216/220, zezadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, studoval výtvarnou katedru UP Olomouc

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Helmut Krommer

    (1891-1973)

    Kostel sv. Michala v Praze

    Položka č.: 263418

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2022 20:18

    lept, 30 x 24,5 cm, sign. PD Helmut Krommer, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Zdenka Kabátová-Táborská

    (1933)

    Kohoutek

    Položka č.: 263451

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2022 20:20

    lept, 22 x 17,5 cm, sign. PD Zdenka Kabátová-Táborská, 29/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Kostel

    Položka č.: 263490

    Plánované ukončení: 25. 08. 2022 20:22

    lept, 17,3 x 13,5 cm, sign. PD V. Röhling , rám, značeno LD V. Röhling, pod signaturou tištěny iniciály VR, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    V parku

    Položka č.: 263533

    Plánované ukončení: 25. 08. 2022 20:24

    litografie, 1947, 22,1 x 36 cm, sign. DU V. Sivko 47, papír u okrajů nepatrně pomačkaný, u horního okraje na dvou místech mírně ušpiněn (nezasahuje do grafiky), antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, S…

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Peter Šobr

    S můrem na kůře

    Položka č.: 263613

    Plánované ukončení: 25. 08. 2022 20:26

    lept, 1999, 14,3 x 9,7 cm, sign. PD Šobr, č. 35/90, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Charles Holroyd

    (1861-1917)

    Ženy v zahradě

    Položka č.: 263617

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2022 20:28

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Akt s korály a Akt na židli

    Položka č.: 263624

    Plánované ukončení: 25. 08. 2022 20:30

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Povoz s koněm

    Položka č.: 263642

    Plánované ukončení: 25. 08. 2022 20:32

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Kája Saudek

    (1935-2015)

    Obszöna - pozvánka na výstavu

    Položka č.: 263689

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2022 20:34

    tisk, 12,2 x 8,2 cm, antiqari.at Radhošťská, ilustrátor a filmový výtvarník, autodidakt

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Milan Bělohoubek

    Ticho u rybníka

    Položka č.: 263702

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2022 20:36

    akryl, karton, 2000, 26 x 85 cm, sign. PD Běhounek MM, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Buhuš Král

    Položka č.: 263703

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2022 20:38

    olej, plátno, 1969, 50,5 x 70,5 cm, sign. PD Bohuš Král 71, rám, malba mírně zašpiněna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Kateřina Bártová

    Les v zimě

    Položka č.: 263705

    Plánované ukončení: 25. 08. 2022 20:40

    tempera, běloba, tuš, papír, 29 x 21 cm, sign. PD Bártová, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Bohumil Ullrych

    Odpočinek na louce

    Položka č.: 264600

    Plánované ukončení: 25. 08. 2022 20:42

    akvarel, tuš, papír, 1925, 14 x 21,5 cm, sign. PD B. Ullrych 25, levý dolní roh papíru utržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Miloslav Disman

    Vládce

    Položka č.: 264679

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2022 20:44

    lept, mezzotinta, akvatinta, 1986, 31,2 x 21,8 cm, sign. PD M. Disman 1986, č. 124/200, DU vodotisková značka Lyra Pragensis, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Vladimír Komárek

    Ve skříni

    Položka č.: 264682

    Plánované ukončení: 25. 08. 2022 20:46

    dřevoryt, 15 x 10,4 cm, sign. DU V.Komárek, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Vladimír Komárek

    Za plotem

    Položka č.: 264683

    Plánované ukončení: 25. 08. 2022 20:48

    dřevoryt, 19,6 x 10,8 cm, sign. DU V.Komárek, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • J. M. Sládek

    Kumkapi

    Položka č.: 264684

    Plánované ukončení: 25. 08. 2022 20:50

    litografie, 17 x 25,4 cm, sign. PD JM Sládek, rám, č. g. 64/190, rám mírně otlučený, papírová pasparta kolem grafiky v horní části v jednom místě nastřižená , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Miroslav Brotánek

    (1916-1987)

    Staré Labe

    Položka č.: 264685

    Plánované ukončení: 25. 08. 2022 20:52

    litografie, 27 x 39,5 cm, sign. PD Brotánek M., rám, autorský tisk , mírně zažloutlý papír, při okrajích podél grafiky žluté skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Rudolf Vojáček

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 264686

    Plánované ukončení: 25. 08. 2022 20:54

    akvarel, tužka, papír, 20,6 x 25,5 cm, sign. PD Rud. Vojáček, rám, na zadní straně popsáno autorem , zažloutlý papír, v horní části papíru rýha, v horní části papíru i pasparty drobné skvrnky, v horní části kresby na dvou místech stopy od běloby, kresba vypadává z rámu, rám mírně otlučený, antiqari.…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • František Toman

    (1886-1942)

    Venkovské stavení

    Položka č.: 264687

    Plánované ukončení: 25. 08. 2022 20:56

    akvarel, tužka, papír, 1909, 29,3 x 30,8 cm, sign. LD Toman Fr. , rám, papír mírně zažloutlý, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Alois Moravec

    Korint

    Položka č.: 264696

    Plánované ukončení: 25. 08. 2022 20:58

    suchá jehla, 1961, 24,5 x 31,5 cm, sign. PD A. Moravec 61, rám, č. 26/100, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských vý…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jan Rafael Schuster

    (1888-1981)

    Mochomůrky IV.

    Položka č.: 264711

    Plánované ukončení: 25. 08. 2022 21:00

    olej, pastel, papír, 1963, 43,8 x 30 cm, sign. PD R. Schuster 7. 9. 1963, vzadu popsáno autorem, zezadu na papíru na třech místech nalepena páska, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Blanka Velová

    Lodička

    Položka č.: 264712

    Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2022 21:02

    tuš, akvarel, papír, 41,9 x 29,5 cm, sign. PD Blanka Velová, papírová pasparta, papírová pasparta ohmataná, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. C. Boudy a M. Salcmana na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

  • M. Skálová?

    Green blob

    Položka č.: 264714

    Plánované ukončení: 25. 08. 2022 21:04

    digitální tisk, papír, 2008, 31,5 x 41,5 cm, sign. Du M. Skálová 2008, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)