Tulipán

    Položka č.: 249532

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 22:08

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, mírně zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír, při pravém okraji skvrna od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Květy

    Položka č.: 249533

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 22:10

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, mírně zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Výjevy u zřícenin

    Položka č.: 249534

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 22:12

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, mírně zažloutlý a v pravém spodním rohu zašpiněný papír, při spodním okraji zahnědlá skvrna, drobně dokolorováno asi pastelkou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Historická obydlí

    Položka č.: 249535

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 22:14

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Položka č.: 249536

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 22:16

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Krajinné výjevy

    Položka č.: 249537

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 22:18

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Stromy

    Položka č.: 249538

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 22:20

    kolorovaný lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, mírně zažloutlý a v pravém spodním rohu zašpiněný papír, při horním okraji drobné poškození papíru, pravděpodobně dokolorováno později, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Studie stromu

    Položka č.: 249539

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 22:22

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Studie listů

    Položka č.: 249540

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 22:24

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Studie větví a kmenů stromu

    Položka č.: 249541

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 22:26

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, zažloutlý, zašpiněný a místy zahnědlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Květ a hmyz

    Položka č.: 249542

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 22:28

    kolorovaný lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, mírně zažloutlý a v pravém spodním rohu zašpiněný papír, pravděpodobně dokolorováno později, místy zašpiněno růžovou barvou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Flos

    Rybář pod hradem

    Položka č.: 249543

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 22:30

    olej, karton, 23,5 x 33,5 cm, sign. PD Flos, rám, při levém okraji bělejší skvrnky, při spodním okraji patrné dírky po špendlících, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Břečka

    Řeka

    Položka č.: 249544

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 22:32

    olej, plátno, 34,5 x 38 cm, sign. PD Břečka, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Neznámy autor

    Předjaří

    Položka č.: 249545

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 22:34

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Roubenky

    Položka č.: 249546

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 22:36

    olej, karton, 23 x 32,5 cm, sign. PD, rám, na rámu odérky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Kopretiny ve váze

    Položka č.: 249547

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 22:38

    olej, sololit, 43 x 33 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Břečka

    Slunečnice

    Položka č.: 249548

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 22:40

    olej, plátno, 48 x 32 cm, sign. PD Břečka, rám, v levém spodním rohu malba mírně skrakelována, drobně vypadlá barva, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • A. Širúček

    Lesní cesta

    Položka č.: 249549

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 22:42

    olej, karton, 1920, 17,5 x 27 cm, sign. PD A. Širúček 1920, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Hana Storchová

    Rybníček

    Položka č.: 249550

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 22:44

    lept, 25,5 x 48 cm, sign. PD H. Storchová, rám, č. 8/200, zažloutlý papír, při spodním okraji (mimo tisk)výrazný žlutý pruh, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium u L. Jiřincové, žákyně prof. M. Holého a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a pražské skupiny Grafis

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Tanec kočky a myši

    Položka č.: 249551

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 22:46

    litografie, 1987, 11,7 x 19,4 cm, značeno. PD A. Born 1987, u spodního okraje je papír přeložen (přeložení zasahuje jen minimálně do data), antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Pivoňky

    Položka č.: 249552

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 22:48

    litografie, pastel, papír, 10 x 8,3 cm, sign. PD F. Emler, č. 72/100, dole uprostřed a v levém horním rohu papír ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    V pozadí

    Položka č.: 249553

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 22:50

    litografie, 5,9 x 5,7 cm, sign. PD F. Emler, a.t., antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Chlapec ze psem

    Položka č.: 249554

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 22:52

    litografie, 8 x 7,8 cm, sign. PD F. Emler, č. 52/60, papír na pravém okraji (mimo tisk) natržen, na levém okraji mimo tisku lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Zasněžený dvůr

    Položka č.: 249555

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 22:54

    litografie, 1982, 12,8 x 7,5 cm, sign. PD F. Emler 82, č.77/100, lehce zažloutlý papír, na horním okraji papíru mimo tisku několik černých teček, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Pohled z okna

    Položka č.: 249556

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 22:56

    litografie, 10 x 7,3 cm, sign. PD F. Emler, č. 1/50, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Cirkusovej slon

    Položka č.: 249557

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 22:58

    litografie, 3,9 x 3 cm, sign. PD F. Emler, a.t., lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Domečky

    Položka č.: 249558

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 23:00

    litografie, 8,5 x 13 cm, sign. PD F. Emler, a.t., antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Tři králové

    Položka č.: 249559

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 23:02

    litografie, 7,5 x 7,3 cm, sign. PD F. Emler, č. 46/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Masopust

    Položka č.: 249560

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 23:04

    litografie, 1979, 6,8 x 3,8 cm, sign. DU F. Emler, DU pf 79, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Chalupy v Německém v zimě

    Položka č.: 249561

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 23:06

    litografie, pohlednice, 6,6 x 12,5 cm, značeno LD F. Emler, pohlednice použitá, popsána textem, známka, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)