• Stanislav Hanzík

    Položka č.: 251945

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 22:14

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Hrad Stolzenfels

    Položka č.: 252073

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 22:16

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jana Reinerová

    Kostel sv. Mikuláše

    Položka č.: 252142

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 22:18

    litografie, 30,3 x 19 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 41/46, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jaromír Seidl

    (1893-1968)

    Staré Bělidlo

    Položka č.: 252160

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 22:20

    litografie, 1944, 25 x 33,5 cm, sign. PD Jaroslír Seidl, rám, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, V. Hynaise a J. Preislera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dvě dívky

    Položka č.: 252231

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 22:22

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Augusto Grossi

    (1835-1919)

    Ilustrace IL Papagallo

    Položka č.: 252300

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 22:24

    litografie, 33,8 x 55,5 cm, zažloutlý, uprostřed přeložený papír, na několika místech podlepeno, zadní strana potištěna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • James Baker Payne

    (1813-1890)

    The North Terrace / Severní terasa

    Položka č.: 252351

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 22:26

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Návrh na obálku knihy: Emil Zola, Kommunard

    Položka č.: 252527

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 22:28

    tužka, tuš, papír, 26 x 16,7 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ondřej Harlas

    (1884-1933)

    Bystřina v lese

    Položka č.: 252538

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 22:30

    tužka, papír, 19,5 x 17,5 cm, sign. LD O. Harlas, zažloutlý papír, utržený pravý spodní roh papíru, na rámý výrazné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jean Leon Gérome

    (1824-1904)

    Spolupráce

    Položka č.: 252564

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 22:32

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Dámy v kloboucích

    Položka č.: 253781

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 22:34

    litografie, 29,7 x 21 cm, DU 6. barevná příloha ku novým Pařížským Módám, papír lehce zažloutlý, uprostřed přeložen, místy lehce pokrčen, PN u okraje tmavší skvrna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dvě dámy v šatech

    Položka č.: 253786

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 22:36

    kolorovaná mědirytina, 17,5 x 10,5 cm, nalepeno na papíru, HU Costumes Parisiens, LD1825, na levé straně papíru stopa po vytržení (mimo tisk), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dámy v rukavičkách

    Položka č.: 253787

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 22:38

    kolorovaná mědirytina, 17,5 x 10,5 cm, nalepeno na papíru, HU Costumes Parisiens, LD1825, lehce zažloutlý papír, na levé straně papíru stopa po vytržení, na pravém okraji nažloutlý flek (mimo tisk), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Pár při rozhovoru

    Položka č.: 253788

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 22:40

    kolorovaná mědirytina, 17,5 x 11,3 cm, značeno v desce PD N. J. f. F. 1808 XI., nalepeno na papíru, PH Tab III., lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Svatební cesta (PF 1978)

    Položka č.: 254017

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 22:42

    litografie, 1977, 13 x 20 cm, sign. DU KToman , č. 14/130, pravý spodní roh papíru mírně zahnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ditta Jiříčková

    Dům (PF 1987)

    Položka č.: 254018

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 22:44

    litografie, 1986, 17,2 x 9,6 cm, sign. PD Ditta Jiříčková, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. E. Weidlicha na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Za betlémskou hvězdou

    Položka č.: 254021

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 22:46

    dřevoryt, 13,8 x 8,2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Srdce na dlani (PF 1938)

    Položka č.: 254039

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 22:48

    lept, 1937, 11,2 x 8,6 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Klaun (PF 1933)

    Položka č.: 254044

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 22:50

    barevný dřevoryt , 1932, 11,1x 7 cm, sign.PD J. Fleisig 1932, tištěno na hedvábný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Muzikanti (PF 1932)

    Položka č.: 254045

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 22:52

    dřevoryt, 1931, 13,6 x 9,5 cm, sign. PD J. Fleisig 1931, v grafice text: P. F. 1932; Ing. B. Petrlík, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Josef Liesler

    Kompozice (PF 1966 Vladimír Bujárek s rodinou)

    Položka č.: 254068

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 22:54

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Busta dívka (P.F. 1993)

    Položka č.: 254071

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 22:56

    litografie, 1992, 15,5 x 20 cm, sign. PD B. S. Urban, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní poroty umě…

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Slunce (PF 1979)

    Položka č.: 254095

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 22:58

    monotyp, 1978, 8 x9,5 cm, sign. LU Istler, zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Mánes

    (1820-1871)

    Květiny

    Položka č.: 254254

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 23:00

    tisk, plakát, formát A1 cm, plakát uprostřed přeložen na osminy, antiqari.at Radhošťská, žák V. V. Mánesa, CH. Rubena a F. Tkadlíka na pražské Akademii, poté studium na Akademii v Mnichově, člen Umělecké besedy a JUV

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    Plavení koní

    Položka č.: 254639

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 23:02

    tužka, kvaš, papír a tužka, pastel, kvaš, papír, 1925 a 1931, 13 x 23,8 a 18 x 22,8 cm, oba sign. B. Ullrych, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)