• Petr Fiala

    (1968)

    Květy

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 18:00

    litografie, 20 x 15,5 cm, sign. PD Fiala, č. 55/60, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Královna

    Položka č.: 2

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 18:01

    litografie, 29 x 21 cm, sign. PD Fiala, č. 29/60, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

  • Martin Bouda

    Prales

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 18:02

    litografie, 2003, 22 x 17 cm, sign. PD M. Bouda 03, č. 165/200, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Olga Vychodilová

    Pryšec

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 18:03

    lept, 15 x 7,5 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 89/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Král

    (1883-1927)

    Mokřad

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 18:06

    kombinovaná technika, papír, 2012, 59,5 x 80 cm, sign. PD P. Král 2012, žák prof. J. Preislera a Suchardy na VŠUP v Praze, poté V. Hynaise na AVU v Praze, představitel generace Osmy a Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jaroslav Král

    (1883-1927)

    Pampelišky

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 18:07

    kombinovaná technika, papír, 2002, 65 x 58 cm, sign. PD P. Král 2002, žák prof. J. Preislera a Suchardy na VŠUP v Praze, poté V. Hynaise na AVU v Praze, představitel generace Osmy a Skupiny výtvarných umělců

  • Petr Fiala

    (1968)

    Anatomie

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 18:08

    litografie, 29 x 21 cm, sign. PD Fiala, č. 44/60, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

  • Miloš Sláma

    Kvetoucí kaštany

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 18:09

    linoryt, 2004, 25 x 25,5 cm, sign. PD M. Sláma 04, č. 7/12, žák prof. I. Brtny, M. Kunové a Z. Vimra na Výtvarné škole V. Hollara

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Miloš Sláma

    Květy v zahradě

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 18:10

    linoryt, 2004, 25 x 25 cm, sign. PD M. Sláma 04, č. 11/12, vzadu autorský štítek s popisem, žák prof. I. Brtny, M. Kunové a Z. Vimra na Výtvarné škole V. Hollara

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Pavla Tichá

    Les

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 18:11

    olej, papír, 29,5 x 41,5 cm, žákyně M. Mainera na brněnské FaVU VUT

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohunka Waageová

    Jablíčko

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 18:12

    lept, 2006, 14,5 x 10,5 cm, sign. PD B. Wagnerová 2006, č. 17/100, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohunka Waageová

    Růže

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 18:13

    lept, 2006, 15 x 10,5 cm, sign. DU B. Waageová 2006, č. 5/100, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloš Sláma

    Slunečnice II

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 18:14

    linoryt, 2005, 10,3 x 10,3 cm, sign. PD M. Sláma 05, č. 12/24, žák prof. I. Brtny, M. Kunové a Z. Vimra na Výtvarné škole V. Hollara

  • Miloš Sláma

    V trávě

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 18:15

    linoryt, 2006, 10,5 x 10,5 cm, sign. PD M. Sláma 06, č. 10/20, žák prof. I. Brtny, M. Kunové a Z. Vimra na Výtvarné škole V. Hollara

  • Ivan Komárek

    Sedmikrásky

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 18:16

    kombinovaná technika, papír, 2001, 30 x 21 cm, sign. LD I. Komárek, PD razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

  • Jan Moravec

    Zahrada I

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 590 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 18:17

    lept, 1981, 30 x 48 cm, sign. PD Jan Moravec 81, č. 10/100, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 590 CZK (24 €)

  • Jan Moravec

    Zahrada III

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 18:18

    lept, 1981, 30 x 49 cm, sign. PD Jan Moravec 81, č. 10/100, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 590 CZK (24 €)

  • Jan Moravec

    Zahrada IV

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 18:19

    lept, 1981, 30 x 48 cm, sign. PD Jan Moravec 81, č. 7/100, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Jan Šafránek

    Kukuřice na stonku

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 18:20

    dřevořez, 1985, 42 x 29 cm, sign. PD J. Šafránek 1985, č. 12/40, mírně pomuchlaný papír, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Olga Vychodilová

    Ostrožka

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 18:21

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Lochovská

    Poezie, Skleníky

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 18:22

    lept, 19,5 x 11 cm, sign. PD J. Lochovská, č. 10/30, žákyně prof. Čepeláka

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zuzana Malénková

    (1982)

    Strom

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 18:23

    akvatinta, 2004, 11,9 x 11 cm, sign. PD Z. Malénková 04, č. 1/1

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Moravec

    Zahrada II

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 18:24

    lept, 1981, 30 x 49 cm, sign. PD Jan Moravec 81, č. 6/100, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 590 CZK (24 €)

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    Mučenka

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 18:25

    mezzotinta, 2005, 50 x 50 cm, sign. PD D. Smutný 2005, rám, č. 25/30, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Dušan Urbaník

    Zakleté srdce

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 18:26

    lept, mezzotinta, 1991, 8,5 x 6 cm, sign. DU Urbaník 1991

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloš Sláma

    Zahrady I

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 18:27

    linoryt, 2005, 10,3 x 10,3 cm, sign. PD M. Sláma 05, č. 37/40, žák prof. I. Brtny, M. Kunové a Z. Vimra na Výtvarné škole V. Hollara

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Břetislav Charwot

    Květ

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 18:28

    dřevoryt, 2002, 11 x 8,5 cm, sign. PD B. Charwot 02, č. 2/5, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Šafránek

    Strom

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 18:29

    dřevořez, 1991, 15 x 10 cm, sign. PD Šafránek 91, autorský tisk, v rozích mírně pokrčený papír, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Markéta Laštuvková

    (1969)

    Ostrov

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 18:30

    linoryt, 2003, 15 x 18,5 cm, sign. PD Laštuvková 2003, č. 3/5

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Olga Vychodilová

    Vřes

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 18:31

    lept, 14 x 7 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 89/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)