• Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Ex libris Karel Sedláček

    Položka č.: 222112

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:42

    ocelorytina, 3,5 x 2,8 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Erb (Ex libris Bohumil Betka)

    Položka č.: 222113

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:44

    ocelorytina, 5,8 x 4 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Sv. Jiří (Ex libris MUDr. V.V. Merhout)

    Položka č.: 222114

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:46

    ocelorytina, 3,5 x 2,5 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Zátiší (Ex libris Josef Kučera)

    Položka č.: 222115

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:48

    ocelorytina, 4,3 x 3,6 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Ex libris Pragensis Jiří Koller

    Položka č.: 222118

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:50

    ocelorytina, 1965, 7,5 x 6 cm, sign. DU Jiří Švengsbír 65, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • A. Donezal

    Cesta na mši

    Položka č.: 222200

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:52

    dřevoryt, 1957, 10,6 x 7,8 cm, PD značeno ve štočku AD 57, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

    Bonsai

    Položka č.: 222201

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:54

    litografie, 6,2 x 5,2 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Alois Moravec

    Jarní květy

    Položka č.: 222249

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:56

    litografie, 10,5 x 19 cm, sign. PD AMoravec, lehce zažloutlý, zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Ladislav Ehrlich

    (1886-?)

    Vajíčko ve stojánku

    Položka č.: 222251

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:58

    litografie, 5,8 x 4,3 cm, sign. PD Ehrlich, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Otokar Březina

    Položka č.: 222267

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:00

    dřevořez, 1967, 14,5 x 9,8 cm, sign. PD J. Mádlo, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

  • Hölzstich

    Kostelík

    Položka č.: 222273

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:02

    dřevoryt, 14,6 x 8 cm, č. 39/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Květ

    Položka č.: 223712

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:04

    akvatinta, 1977, 17 x 10 cm, sign. PD J. Pešicová, č. 16/80, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Paris 1931

    Položka č.: 223920

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:06

    dřevoryt, 1930, 13,5 x 9,8 cm, sign. PD Fleissig 30, vzadu razítko autora, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Věra Němotová

    Páv (Ex libris Dr. Jana Bartoše)

    Položka č.: 223928

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:08

    lept, 12 x 7,5 cm, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Ex libris R. R. Hofmeister

    Položka č.: 223930

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:10

    lept, 11,3 x 7,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Oldřich Karel

    Pierot (Ex libris Josef Vokál)

    Položka č.: 223932

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:12

    litografie, 1944, 8,2 x 6 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Alois Moravec

    Položka č.: 223994

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:14

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Fixl

    (1950)

    Stromeček

    Položka č.: 224262

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:16

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Chalupa

    Položka č.: 224271

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:18

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miroslav Kudrna

    (1935-2014)

    Pohled na město

    Položka č.: 224273

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:20

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Holubice (Ex libris Jiřinka)

    Položka č.: 224275

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:22

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Olga Pavalová

    (1930-1998)

    Růže (Ex libris E. Š.)

    Položka č.: 224277

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:24

    lept, 7,8 x 5 cm, sign. DU Olga Pavalová, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Položka č.: 225310

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:26

    lept, 11,5 x 8,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Krajina - žena

    Položka č.: 225410

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:28

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Kotas

    (1909-1981)

    Pierot (Ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 225420

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:30

    suchá jehla, 1944, 7,8 x 5,7 cm, sign. PD Jaroslav Kotas 1961, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Kratochvíla a F. Kysely na VŠUP v Praze, C. Boudy a K. Lidického na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Šulc

    Štědrý den - Ilusrace k Erbenově Kytici

    Položka č.: 225442

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:32

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Letní krajina

    Položka č.: 225447

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:34

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Chalupy pod sněhem

    Položka č.: 225450

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:36

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pohled na kostel

    Položka č.: 225455

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:38

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Vesnice s rybníkem

    Položka č.: 225461

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:40

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)