• František Emler

    (1912-1992)

    Pivoňky

    Položka č.: 249552

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:08

    litografie, pastel, papír, 10 x 8,3 cm, sign. PD F. Emler, č. 72/100, dole uprostřed a v levém horním rohu papír ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    V pozadí

    Položka č.: 249553

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:10

    litografie, 5,9 x 5,7 cm, sign. PD F. Emler, a.t., antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Zasněžený dvůr

    Položka č.: 249555

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:12

    litografie, 1982, 12,8 x 7,5 cm, sign. PD F. Emler 82, č.77/100, lehce zažloutlý papír, na horním okraji papíru mimo tisku několik černých teček, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Pohled z okna

    Položka č.: 249556

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:14

    litografie, 10 x 7,3 cm, sign. PD F. Emler, č. 1/50, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Cirkusovej slon

    Položka č.: 249557

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:16

    litografie, 3,9 x 3 cm, sign. PD F. Emler, a.t., lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • František Emler

    (1912-1992)

    Tři králové

    Položka č.: 249559

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:18

    litografie, 7,5 x 7,3 cm, sign. PD F. Emler, č. 46/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Masopust

    Položka č.: 249560

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:20

    litografie, 1979, 6,8 x 3,8 cm, sign. DU F. Emler, DU pf 79, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Kubíček

    Housle

    Položka č.: 249562

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:22

    litografie, 1989, 14,5 x 10,2 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1989, č. 21/140, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Bohumil Kozina

    (1881-1949)

    Kostelní věž

    Položka č.: 249576

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:24

    litografie, 9,4 x 6,5 cm, sign. PD B. Kozina, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Emílie Tomanová

    (1933-1994)

    Sluneční princ

    Položka č.: 249605

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:26

    lept, 16,3 x 11,8 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 112/200, dvojlist, PF 1969, Český fond výtvarných umění, antiqari.at Radhošťská, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Srnka

    Položka č.: 249616

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:28

    litografie, 12,5 x 19 cm, pravý horní okraj papíru lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Ženy na poli

    Položka č.: 249619

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:30

    litografie, 1967, 15,5 x 27,3 cm, sign. PD Voj. Sedláček 67, nepatrně zažloutlý papír, papír lehce pokrčen po okrajích, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Liesler

    Dívka v pruhovaném svetru ( Ex Libris ing. Jan Háček)

    Položka č.: 249626

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:32

    litografie, 1978, 5,8 x 13 cm, sign. LD Liesler 78, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Lokomotiva

    Položka č.: 250385

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:34

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Bojovník

    Položka č.: 250587

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:36

    kombinovaná technika, pastel, polystyren, 24,5 x 24,5 cm, sign. PD Troup, autorská adjustace do celofánu, prasklý krycí celofán, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts d…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Dvojice (PF 2003 restaurace Pelikán)

    Položka č.: 250856

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:38

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Ludvík Souček

    (1926-1978)

    Ze Severní Koree

    Položka č.: 250868

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:40

    fotografie, 17 x 22 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Jiří Hampl

    Akrobati

    Položka č.: 250890

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:42

    bromostříbrná fotografie, 23 x 12,8 cm, vzadu popsáno, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jana Reinerová

    Kostelík

    Položka č.: 250909

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:44

    litografie, 17,7 x 11,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, EA, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    (1892-1973)

    Pár v kroji

    Položka č.: 250931

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:46

    litografie, 22,5 x 14,5 cm, značeno. PD , lehce zažloutlý papír, u horního okraje zbytky hnědé lepící pásky (nezasahuje do grafiky), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    V hlubinách moře

    Položka č.: 250955

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:48

    dřevoryt, 1982, 16,5 x 9 cm, sign. DU Liesler 82, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Soušek

    (1899-1982)

    Kytice růží

    Položka č.: 250977

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:50

    olej, sololit, 58 x 64 cm, sign. PD V. Soušek, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Václav Soušek

    (1899-1982)

    Položka č.: 250978

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:52

    olej, sololit, 34,2 x 64,5 cm, sign. PD V. Soušek, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Torzo

    Položka č.: 251144

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:54

    litografie, 15,5 x 9 cm, sign. PD L Jiřincová , č. 78/100, patrné přeložení, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Dvojice

    Položka č.: 251145

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:56

    litografie, 12,8 x 21,8 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Dušan Janoušek

    (1928-1996)

    Anděl strážný

    Položka č.: 251147

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:58

    dřevoryt, 11,8 x 6,8 cm, sign. PD Janoušek, při okrajích lehce pokrčený, zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně u prof. K. Langera, žák prof. E. Nevana na PF UKo v Bratislavě

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Claudia Staib

    Před zrcadlem (Libris Staib)

    Položka č.: 251148

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 20:00

    suchá jehla, 9,8 x 9,8 cm, sign. PD Eleonora Staib, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Sedící akt zezadu

    Položka č.: 251149

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 20:02

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Karel Svolinský

    Prorok

    Položka č.: 251152

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 20:04

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Nahá dívka

    Položka č.: 251160

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 20:06