• Josef Matějka

    (1881-1953)

    Strom u pole

    Položka č.: 234926

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 20:06

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Lesní stezka

    Položka č.: 234927

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 20:08

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Pohled na pole

    Položka č.: 234928

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 20:10

    akvarel, papír, 1946, 30 x 44 cm, rám, na rámu oděrky, skloprasklé, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Mezi stromy

    Položka č.: 234929

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 20:12

    akvarel, papír, 28,5 x 42,5 cm, sign. PD J. Matějka, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • V. Malý

    Břízky

    Položka č.: 235029

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 20:14

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Willi Nowak?

    S maminkou

    Položka č.: 235069

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 20:16

    tempera, papír, 9,3 x 9,3 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Emílie Tomanová

    (1933-1994)

    Před vesnicí

    Položka č.: 235079

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 20:18

    tuš. papír, 1977, 35,5 x 29 cm, sign. LD Emilie Tomanová, antiqari.at Radhošťská, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jan Novopacký?

    (1821-1908)

    Hory

    Položka č.: 235085

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 20:20

    tuš, papír, 18,5 x 32 cm, rám, na papíře zažloutlé skvrnky, rám poškozený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Nerad

    Postava

    Položka č.: 235099

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 20:22

    kvaš, papír, 1962, 27 x 15 cm, sign. PD Meredick 62, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Toman

    Alej u cesty

    Položka č.: 235102

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 20:24

    akvarel, papír, 1909, 43 x 29,3 cm, sign. LD Toman Fr. 11.9. 09, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vladimír Pechar

    Král Lear

    Položka č.: 235319

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 20:26

    dřevoryt, 2001, 15,5 x 11,1 cm, sign. LD V. Pechar 01, nalepeno na papíře, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Dům za stromy

    Položka č.: 235351

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 20:28

    suchá jehla, 14 x 9,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Dav v metru

    Položka č.: 235352

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 20:30

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Sedláková

    Stavaři pod mostem

    Položka č.: 235353

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 20:32

    lept, 24 x 31,5 cm, sign. PD Sedláková, papír na okrajích ušpiněn , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • František Bělohlávek

    (1924)

    Bůh

    Položka č.: 235354

    Vyvolávací cena: 220 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 20:34

    dvoubarevný lept, 35,5 x 22,5 cm, sign. PD, papír pokrčen, na levém okraji dva fleky od vody, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na UK v Praze

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • Běla Čermáková Taimrová

    (1925-1963)

    Dělníci

    Položka č.: 235355

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 20:36

    lept , 24 x 31,5 cm, sign. PD B. Taimrová, papír na okrajích pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Černovský

    Černou stezkou

    Položka č.: 235356

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 20:38

    litografie, 23 x 27 cm, sign PD Černovský, mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Kasalová

    Sokol

    Položka č.: 235357

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 20:40

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Vl. Hendrych

    Dělníci v dolech

    Položka č.: 235359

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 20:42

    litografie, 1949, 29,5 x 25 cm, sign. PD Vl. Hendrych 49, pokrčený papír u okrajů, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Josef Schlesinger

    (1919)

    Položka č.: 236603

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 20:44

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jenny Hladíková

    Ostrov

    Položka č.: 236803

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 20:46

    strukturální grafika, 1966, 22 x 32,4 cm, sign. PD Jana Hladíková 66, autorský tisk, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Listy

    Položka č.: 237069

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 20:48

    lept, 17 x 27,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    V kopcích

    Položka č.: 237131

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 20:50

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Podzimní les

    Položka č.: 237133

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 20:52

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Strom ve větru

    Položka č.: 237138

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 20:54

    akvarel, papír, 27,7 x 20 cm, sign. PD J. Matějka, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • R. Linhart

    U Svídnice, Chrudimsko

    Položka č.: 237228

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 20:56

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Zapřažené koně

    Položka č.: 237527

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 20:58

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Dívka ve slámě

    Položka č.: 237534

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 21:00

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Chudomel

    Vesnice

    Položka č.: 237557

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 21:02

    litografie, 1989, 18 x 26 cm, sign. J. Chudomel 89, č. 16/64, pravý okraj papíru zažloutlý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Václav Černý

    (1872-1947)

    Koně táhnoucí sáně

    Položka č.: 237925

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 21:04

    akvarel, papír, 19,8 x 29 cm, sign. PD Václav Černý P. , rám, rám odřen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)