• Aleš Lamr

    Hmotičky

    Položka č.: 249867

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:08

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Aleš Lamr

    Deset hvězd

    Položka č.: 249868

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:09

    litografie, 1992, 70,3 x 54,7 cm, sign. PD A. Lamr 92, č. 78/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Aleš Lamr

    Souhvězdí

    Položka č.: 249869

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:10

    litografie, 1998, 81 x 55 cm, sign. PD A. Lamr 98, č. 25/35, při horním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek

    Položka č.: 249870

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:11

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek I (Halda I)

    Položka č.: 249871

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:12

  • Kamil Lhoták, Adolf Born, Jiří Bouda, Karel Toman

    Terče

    Položka č.: 249872

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:13

    litografie, 1985, 48,5 x 38 cm, sign. ABorn a sign. Jiří Bouda 1985, značeno razítky: Kamil Lhoták a Karel Toman, č. 73/75, tištěno z původního kamene 2015

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    PF 1970

    Položka č.: 249873

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:14

    litografie, 1969, 20,5 x 14,6 cm, sign. PD A Brunovský 1969, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • L. Kuklík, O. Kulhánek, P. Roučka

    Triptych

    Položka č.: 249874

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:15

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Jaroslav Róna

    Noc na prérii

    Položka č.: 249875

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:16

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Jaroslav Róna

    Pokoj s černou stěnou

    Položka č.: 249876

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:17

    Nástěnný perský koberec Kula

    Položka č.: 249877

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:18

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Portrét ženy

    Položka č.: 249878

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:19

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Bedřich Šimonovský

    (1871-?)

    Mistr Jan Hus

    Položka č.: 249879

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:20

    bronzový reliéf, 1937, 33 x 25 cm, značeno LD B. Šimonowský 1937, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jan Štursa

    (1880-1925)

    Hana Kvapilová

    Položka č.: 249880

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:21

    pálená hlína, 1910-1911, 15,5 x 8 x 10 cm, značeno na pravé straně dole Št. a zespoda Praha Um. P. Nusle, portrét české herečky, která působila v pražském Národním divadle. Hlava umělkyně s šálem na vlasech je zachycením podoby Hany Kvapilové v divadelním kostýmu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. …

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jan Štursa

    (1880-1925)

    Před koupelí v moři

    Položka č.: 249881

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:22

    glazovaná terakota, 1906, v. 24 cm, značeno na podstavci Štursa, nabízená socha Před koupelí v moři, původně vytvořená Štursou v roce 1906, se vyskytuje v několika provedeních (mramor, bronz, keramika ad.). Naše verze pochází z neurčené keramické dílny dvacátých let, technika je litá keramická hmot…

  • Jan Štursa

    (1880-1925)

    Messalina

    Položka č.: 249882

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:23

    terakota, v. 38,5 cm, značeno na podstavci Štursa, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. V. Myslbeka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Miloslav Chlupáč

    (1920-2008)

    Sedící žena

    Položka č.: 249883

    Vyvolávací cena: 78.000 CZK (3.120 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:24

    Aktuální cena: 78.000 CZK (3.120 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Kozorožec

    Položka č.: 249884

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:25

  • Klára Bémová

    Čistič

    Položka č.: 249885

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:26

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • František Trella

    (1886-?)

    Svatý Václav

    Položka č.: 249886

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:27

  • M. Cveiková

    Svatá Bernadetta

    Položka č.: 249887

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:28

    olej, plátno, 1959, sign. LD M. Cveiková 1959, rám, v levé části natržené plátno , Antikvariát Dlážděná

  • Karel Banďouch

    (1893-1960)

    Vysoké Tatry

    Položka č.: 249888

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:29

    olej, plátno, 84 x 63 cm, sign. LD K. Banďouch, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Adam (Alojz) Glod

    (1907-1952)

    Tatry

    Položka č.: 249889

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:30

    olej, sololit, 25,5 x 21 cm, sign. LD A. Glod, rám, Alojz Glod (známý také pod pseudonymem jako Adam) se narodil 1.10.1907 v českém městě Nový Bohumin. Při návštevě Vysokých Tater a hlavně Veľké Lomnice se mu tu zalíbilo jako malíři natolik, že se tu usadil natrvalo a začal malovať tatranské scenéri…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Adam (Alojz) Glod

    (1907-1952)

    Tatry II.

    Položka č.: 249890

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:31

    olej, sololit, 25,5 x 21 cm, sign. LD A. Glod, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Ležící Vlasta

    Položka č.: 249891

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:32

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)

  • Václav Klimánek

    (1892)

    Ležící ženský akt

    Položka č.: 249892

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:33

    uhel, karton, 1945, 52,5 x 72 cm, sign. PD Klimánek 45, rám, zažloutlý papír, na papíře místy bílé skvrnky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jakesche na VŠUP v Praze, poté J. Wolfa na K.k. Kunstgewerbeschule des k.k. Österreichischen Museums für Kunst und Industrie ve Vídni

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Chalupy v Braníku

    Položka č.: 249893

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:34

    olej, karton, 29,8 x 37 cm, sign. PD V. Fiala, rám, antiqari.at Radhošťská, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Vesnice

    Položka č.: 249894

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:35

    olej, plátno, 40 x 54,3 cm, sign. PD V. Fiala, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Tomáš Hrdinka

    (1901-?)

    Na řece

    Položka č.: 249895

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:36

    olej, karton, 41 x 68 cm, sign. LD Hrdinka, rám, malba místy zkrakelovaná, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, žák Fr. Podešvy a Jos. Šilhavého, studium na VŠUP v Praze

  • Josef Kadeřábek

    (1915-2002)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 249896

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:37

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)