Podzim

    Položka č.: 250388

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:12

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Váza

    Položka č.: 250389

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:13

    kamenina, v. 14,2 cm, značeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bedřich Neužil

    (1892-?)

    Božena Němcová - sousoší

    Položka č.: 250390

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:14

    pálená hlína, 35 x 25,5 x 19,5 cm, značeno vpravo na podstavci B. Neužil, v dolní části vytlačené razítko A. Pokorný a DK Bechyně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Bezděz

    Položka č.: 250391

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:15

    olej, plátno, 20 x 27 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Návrh erbu

    Položka č.: 250392

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:17

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Múzy

    Položka č.: 250393

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:18

    olej, plátno, 90 x 140 cm, rám, krakelováno

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Cikánka

    Položka č.: 250394

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:19

    Dýmka

    Položka č.: 250395

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:00

    tužka, papír, 1942, 27 x 19 cm, PD monogr.

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Položka č.: 250396

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:01

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 250397

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:02

    lept, 9,7 x 13,5 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Ležící akt

    Položka č.: 250398

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:03

    olej, karton, plátno, 13,2 x 20,2 cm, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Madona s Ježíškem

    Položka č.: 250399

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:04

    patinovaná sádra, v. 39 cm, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Akt ženy

    Položka č.: 250400

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:05

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Les

    Položka č.: 250401

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:06

    olej, plátno, 36,5 x 46 cm, rám

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pakůň

    Položka č.: 250402

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:07

    rohovina, 24 x 7 x 10 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Injekce

    Položka č.: 250403

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:08

    tuš, papír, 13,5 x 18,5 cm

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Položka č.: 250404

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:09

    tempera, běloba, papír, 42,5 x 45 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neznámý autor (Německo)

    Postavy

    Položka č.: 250405

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:10

    pastel, papír, 100 x 78 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jaroslav Novák

    (1914-1984)

    Molitorovský zámeček

    Položka č.: 250406

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:11

    olej, plátno, 1943, 47 x 61 cm, sign. PD JarNov 43, rám, rám poškozen, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Vladimír Novák

    Abstraktní motiv

    Položka č.: 250407

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:12

    litografie, 52,5 x 37 cm, sign. DU V. Novák 2000, č. 32/100, žák A. Paderlíka, člen Volného sdružení 12/15, Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Václav Novák

    (1880-1917)

    Svatopluk Čech

    Položka č.: 250408

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:13

  • V. Novák

    Stavení v krajině

    Položka č.: 250409

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:14

    olej, plátno, 66,5 x 96,5 cm, sign. PD V. Novák, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Otava nad Slaníkem

    Položka č.: 250410

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:15

    litografie, 1978, 21 x 61 cm, sign. DU K. Oberthor 78, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Oberthor

    Náměstí v Českých Budějovicích

    Položka č.: 250411

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:16

    litografie, 27 x 37,5 cm, sign. DU K. Oberthor, při dolním okraji mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Oberthor

    Zvíkovský Rarášek

    Položka č.: 250412

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:17

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Oberthor

    Šumava

    Položka č.: 250413

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:18

    litografie, 32 x 43 cm, značeno DU OK a na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Oberthor

    Na Jizeře u Toušně

    Položka č.: 250414

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:19

    litografie, 1956, 30 x 40 cm, sign. PD K. Oberthor 56, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Oberthor

    U řeky

    Položka č.: 250415

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:20

    litografie, 1956, 36 x 48 cm, sign. PD K. Oberthor 56, rám, č. 7/15, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Položka č.: 250416

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:21

    litografie, 1959, 47 x 38 cm, sign. DU K. Oberthor 59, 60/100, při dolním okraji mimo tisk dírka na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Zátiší s vínem

    Položka č.: 250417

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:22

    litografie, 1958, 33,5 x 44,5 cm, sign. PD K. Oberthor 58, č. 64/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)