• Neznámý autor

    Portréty japonských žen ( 2 pohledy)

    Položka č.: 249220

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 23:04

    tisk, 14 x 9 cm, pohlednice jsou zezadu popsané, jedna z pohlednich lehce pokrčena PD v rohu a u pravého okraje papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portréty japonských žen ( 3 pohledy)

    Položka č.: 249221

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 23:06

    tisk, 13,9 x 8,9 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Japonské slavnosti (pohled)

    Položka č.: 249222

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 23:08

    tisk, 9 x 13,3 cm, pohlednice je zezadu popsaná, pohlednice lehce zažloutlá, PH v rohu lehce pokrčen papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Möller

    U Karlova mostu

    Položka č.: 249223

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 23:10

    bromostříbrná fotografie, 22,5 x 16,6 cm, zezadu razítko: Photograph Jaroslav Möller, Prag VIII, kobilis 172., Telefon RR 8 - 125. Autoren u. Reproduktions - recht vorbehalten, zažloutlý papír, na okrajích papíru (mimo tisk) jsou místy malé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Ženy u vody

    Položka č.: 249224

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 23:12

    olej, plátno, 1934, sign. LD B. Ullrych, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Veselá selka

    Položka č.: 249225

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 23:14

    olej, plátno, 1933, 17 x 19 cm, sign. PD B. Ullrych 33, pasparta, zezadu razítko : Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Brodící se děti

    Položka č.: 249226

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 23:16

    olej, plátno, 1939, 33,8 x 27,7 cm, sign. LD B. Ullrych 39, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Dívčí rozhovor

    Položka č.: 249227

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 23:18

    olej, karton, 25,8 x 35,9 cm, sign. PD B. Ullrych, na několika místech na okrajích lehce odřeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook