• Arnošt Folprecht

    (1902-1977)

    Čertovka v Praze

    Položka č.: 236705

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:02

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Antonín Gottwald

    Meandr řeky

    Položka č.: 241084

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:03

    olej, karton, 1940, 36 x 55 cm, sign. na zadní straně Ant. Gottwald 1940, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Antonín Gottwald

    Od Charvát u Olomouce

    Položka č.: 241757

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:04

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Eva Janíčková

    Stavovské divadlo

    Položka č.: 245653

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:05

    lept, mezzotinta, 6 x 7,5 cm, sign. PD Janíčková, pasparta, 92/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Antonín Jelínek

    Sázava pod Mrskovicemi

    Položka č.: 241439

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:06

    olej, karton, 43 x 60 cm, sign. PD Fr. A. Jelínek, rám, na zadní straně popsáno a signováno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • J. Kuranda

    Záliv

    Položka č.: 245667

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:07

    olej, malířská lepenka, 1928, 35,5 x 49 cm, sign. PD J. Kuranda 1928, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Vlastimil Lebr

    (1913-2003)

    Chaloupka

    Položka č.: 236075

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:08

    olej, karton, 27,5 x 36,5 cm, sign. LD Lebr, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    České středohoří

    Položka č.: 234366

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:09

    akvarel, papír, 13,5 x 45,5 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jana Míčková

    Kocourek Sklíčko a sova Pálenka

    Položka č.: 245620

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:10

    kvaš, tuš, papír, 1971, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD Jana Míčková, ilustrace ke knize Gottfrieda Kellera a Marie Kornelové. Kniha vyšla s podtitulem Pohádka pro dospělé, historie o lidech, zvířatech, čarování a lásce., Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • V. Moudřich

    Letní krajina

    Položka č.: 245665

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:11

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • V. Moudřich

    Pcherská kaplička

    Položka č.: 245664

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:12

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • František Mracký

    (1900-1971)

    Velká Deštná - Orlické hory

    Položka č.: 239576

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:13

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Josef Němec

    (1922-2000)

    Most

    Položka č.: 235205

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:14

    akvarel, papír, 31 x 38,5 cm, sign. PD J. Němec, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Položka č.: 239272

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:15

    olej, plátno, 192, 56 x 43 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Cesta

    Položka č.: 245672

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:16

    olej, lepenka, 15,5 x 12 cm, sign. PD, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Dvě dámy v lese

    Položka č.: 245661

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:17

    olej, sololit, 1974, 48 x 50 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Neurčený autor (Francie)

    Kostel sv. Eustacha v Paříži

    Položka č.: 245652

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:18

    lept, 17 x 6 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Oberthor

    Zátiší s vínem

    Položka č.: 221800

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:19

    mezzotinta, 1954, 32,6 x 37,4 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Položka č.: 209620

    Vyvolávací cena: 220 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:20

    akvarel, tuš, papír, 34 x 43,3 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 220 CZK (8 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Varna

    Položka č.: 209619

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:21

    akvarel, tuš, fixa, papír, 1961, 31,4 x 44 cm, sign. LD Pitrmann, PD popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 220 CZK (8 €)

  • Viktor Jan Rychlík

    (1875-?)

    Položka č.: 245668

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:24

    olej, plátno, 58 x 78,5 cm, sign. PD Rychlík, napínací rám, zašpiněné a v horní části poškozené plátno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • M. Smékal

    Fantazie

    Položka č.: 245663

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:25

    tuš, papír, 1991, sign. PD M. Smékal 91, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Valdemar Sokol

    (1939)

    Barokní tóny

    Položka č.: 245679

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:26

    tuš, dýha, 9 x 7,5 cm, sign. PD Sokol 80, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Landera na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Valdemar Sokol

    (1939)

    Světlo tónů

    Položka č.: 245678

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:27

    tuš, běloba, dýha, 9 x 7,5 cm, sign. PD Sokol 80, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Landera na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • E. Steinbach

    Položka č.: 245669

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:28

    olej, plátno, 1900?, 55,5 x 82 cm, sign. PD E. Steinbych 1900, mírně zažloutlé a na třech místech protržené plátno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Krajina s elektrickým vedením

    Položka č.: 236849

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:29

    olej, malířská lepenka, 14,2 x 23,4 cm, sign. PD B. S. Urban, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní…

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Položka č.: 236848

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:30

    olej, malířská lepenka, 14,5 x 23,5 cm, sign. PD B. S. Urban, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní…

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Zátiší s květinou

    Položka č.: 239369

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:31

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    Píseň písní

    Položka č.: 121873

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:33

    suchá jehla, 1996, 13,8 x 9,8 cm, sign. PD Olga Čechová 96, 81/150, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alena Laufrová

    Dívčí tvář

    Položka č.: 121872

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:34

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)