• Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    ExLibris MH

    Položka č.: 244544

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 15:33

    linoryt, 9,8 x 3,2 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    ExLibris MH

    Položka č.: 244545

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 15:34

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    PF 1933

    Položka č.: 244547

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 15:35

    linoryt, 10,5 x 7,5 cm, LD značeno v desce EH, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    ExLibris M. Málkové

    Položka č.: 244548

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 15:36

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Dar Museu

    Položka č.: 244549

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 15:37

    bibliofilie, 1926, báseň a 2 linoryty EA Hruška, brož, pokrčený, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Dar Museu

    Položka č.: 244550

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 15:38

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Karel Zink mluví

    Položka č.: 244551

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 15:39

    bibliofilie, napsal a linorytem vyzdobil EA Hruška, 1926, 130 výtisků, brož., při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Souhvězdí Berana

    Položka č.: 244553

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:00

    lept, 21,8 x 13 cm, sign. DU P. Sukdolák, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Položka č.: 244608

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:01

    lept, akvatinta, akvarel, papír, 24 x 18,1 cm, sign. PD Pavel Sukdolák, č. 29/108, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Dana Puchnarová

    Tři nejlepší barvy

    Položka č.: 244617

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:02

    litografie, pauzovací papír, 2006, 84 x 60 cm, sign. PD Puchnarová 2006, č. 21/25, lehce pokrčený, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Součka, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar a SOV

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Dana Puchnarová

    Prázdnota

    Položka č.: 244618

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:03

    litografie, pauzovací papír, 1997, 79 x 66 cm, sign. PD Puchnarová 97, č. 22/25, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Součka, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar a SOV

  • Zdeněk Kučera

    Perspektiva MM 23

    Položka č.: 244670

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:04

    sítotisk, 1972, 71 x 44 cm, vzadu popsáno, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Navrátila, A. Berana

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Zdeněk Kučera

    BG MM 24

    Položka č.: 244671

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:05

    sítotisk, 1972, 71 x 25 cm, vzadu popsáno, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Navrátila, A. Berana

  • Zdeněk Kučera

    MM 25

    Položka č.: 244672

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:06

    sítotisk, 1972, 71,5 x 25 cm, vzadu popsáno, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Navrátila, A. Berana

  • Mirek Šebík

    Björn Zuřivý

    Položka č.: 244682

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:07

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Antonín Kroča

    Akt (modrý)

    Položka č.: 244924

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:08

  • Antonín Kroča

    Položka č.: 244925

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:09

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Antonín Kroča

    Položka č.: 244926

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:10

  • Antonín Kroča

    Položka č.: 244927

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:11

    pastel, papír, 2009, 100 x 70 cm, sign. PD Kroča 09, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Antonín Kroča

    Položka č.: 244928

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:12

  • Antonín Kroča

    Položka č.: 244929

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:13

  • Antonín Kroča

    Položka č.: 244930

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:14

  • Antonín Kroča

    Položka č.: 244931

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:15

  • František Burant

    (1924-2001)

    Sen III.

    Položka č.: 244934

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:16

    suchá jehla, 1983, 52,5 x 74,3 cm, sign. PD F. Burant 1983, č. 4/27, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Velká konfigurace

    Položka č.: 244935

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:17

    suchá jehla, 1991, 68 x 73 cm, sign. PD F. Burant 1991, č. 10/15, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

  • Jan Blaha

    (1961)

    Maria dei Gratia Bohemiae et Brunensis Regina

    Položka č.: 244988

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:18

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Blaha

    (1961)

    Far West

    Položka č.: 244989

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:19

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Hodonský

    Splývání

    Položka č.: 244990

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:20

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • František Hodonský

    Pod vodopádem

    Položka č.: 244991

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:21

  • František Hodonský

    Vodní architektura

    Položka č.: 244993

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:22