• Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Exlibris Ant. Berger

    Položka č.: 245509

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:15

    lept, 8,8 x 5,7 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Exlibris Břetislav Peterka

    Položka č.: 245510

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:16

    lept, 1943, 12,3 x 8,1 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Exlibris Rob. F. Metzendorf

    Položka č.: 245511

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:17

    lept, 1947, 9,8 x 7,2 cm, LD značeno v desce V 47, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slavík

    (1955?)

    Kniha Věry Novákové

    Položka č.: 245521

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:27

    dřevoryt, 1942, 6,4 x 5,2 cm, vzadu razítko, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slavík

    (1955?)

    Kniha H. Vondráškové

    Položka č.: 245522

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:28

    dřevoryt, 1942, 6,1 x 5,3 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Snová krajina

    Položka č.: 245928

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:29

    lept, 1978, 33,5 x 29,7 cm, sign. PD J. Pileček 78, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Snová krajina

    Položka č.: 245929

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:30

    lept, 1978, 33,5 x 29,7 cm, sign. PD J. Pileček 78, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Snová krajina

    Položka č.: 245930

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:31

    lept, 1978, 33,5 x 29,7 cm, sign. PD J. Pileček 78, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Snová krajina

    Položka č.: 245931

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:32

    lept, 1978, 33,5 x 29,7 cm, sign. PD J. Pileček 78, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    19. Století

    Položka č.: 245932

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (297 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:33

    12x dřevoryt, vydala Bonaventura, Praha 1991, vše sign. PD Zd. Mézl, DU slepotiskové razítko, volné listy, výborný stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 8.000 CZK (297 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Pole

    Položka č.: 243291

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:34

    akvatinta, lept, 38,2 x 50 cm, velmi poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Odmítnutá petice

    Položka č.: 243292

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (223 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:35

    litografie, 36 x 22 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, č. 19/100, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 6.000 CZK (223 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Marilyn Monroe

    Položka č.: 241304

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:36

    chromogenic print, 32 x 32 cm, PD značeno v tisku Andy Warhol, rám, č. 65/100, ruční papír Arches France, vzadu razítko Art Gallery New York a Leo Castelli, New York, slepotiskové razítko Georges Israel Editeur, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 7.000 CZK (260 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    František Tichý

    Položka č.: 243935

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:37

    kombinovaná technika, 1976, 14,4 x 14,4 cm, sign. PD L. Kuklík 76, pasparta, č. 23/50, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Amálie Mánesová - připsáno

    Zámeček

    Položka č.: 243888

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:38

    tužka, akvarel, papír, 11 x 13 cm, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Bačkovský

    bez názvu

    Položka č.: 245933

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 16:00

    digitální tisk, 2006, 75 x 75 cm, vzadu

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • doc. Milan Vácha

    Zrození houslí

    Položka č.: 245934

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 16:01

    patinovaný cínový reliéf, 2019, 12 x 8 cm, PD

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Teodor Buzu

    Amor

    Položka č.: 245935

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 16:02

    malba na hedvábí, 2013, 60 x 65 cm, PD, v rámu

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Linda Čihařová

    Narodil se Fénix

    Položka č.: 245936

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 16:03

    akvarel a olej na plátně, 2014, 70 x 70 cm, vzadu

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Faltus

    Láska prochází žaludkem

    Položka č.: 245937

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 16:04

    litografie, 64 x 48 cm, PD, 1/60

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Karel O. Hájek

    Den druhý

    Položka č.: 245938

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 16:05

    asamblage, 2017, 30 x 35 cm, PD

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Hampl

    Ozvěna

    Položka č.: 245939

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 16:06

    akryl a tuš na plátně, 2018, 145 x 120 cm

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jitka Hilská

    Jitřní zahrada

    Položka č.: 245940

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 16:07

    kombinovaná technika, 2013, 40 x 30 cm, vzadu

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Petra Hřivnáčová

    Motýl

    Položka č.: 245941

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 16:08

    abstrakce; akryl na sololitu, 2016, 50 x 45 cm, PD

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • J. S.

    Půlnoční lásky blues

    Položka č.: 245942

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 16:09

    sběratelský plakát, 2003, 89 x 66 cm, PD, 410/1111

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. S.

    Tudy kráčela historie

    Položka č.: 245943

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 16:10

    sběratelský plakát, 2003, 89 x 67 cm, PD

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Julínková

    Let

    Položka č.: 245944

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 16:11

    olej na sololitu, 2017, 60 x 80 cm, vzadu

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jitka Kopejtková

    Plechovka

    Položka č.: 245945

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 16:12

    koláž, street art, 2018, 55 x 43 cm, PD

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • David Kraček

    Čarodějnice na leguánovi

    Položka č.: 245946

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 16:13

    objekt polyvinyl, ze série Speky, 2014, 39 x 24 cm

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • David Kraček

    Svatá Anna ve skalách

    Položka č.: 245947

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 16:14

    objekt polyvinyl, ze série Speky, 2014, 45 x 62 cm

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook