• Karel Beneš

    (1932)

    Klaun s houslemi v manéži

    Položka č.: 179062

    Vyvolávací cena: 490 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 14:47

    litografie, 1978, 15,5 x 13 cm, sign. PD KBeneš 78, č. 36/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 490 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aldof Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Tonda Špacír ze Strmilova

    Položka č.: 179080

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 14:48

    litografie, 1918, 12 x 13 cm, značeno PD na kameni A. J. Alex, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Žena v brýlích

    Položka č.: 179093

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 14:49

    tužka, papír, 23 x 23 cm, monogr. LD PS 58, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Louis Leopold Boilly

    (1761-1845)

    Hádka

    Položka č.: 179096

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 14:50

    litografie, 22 x 19,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Jahanus

    Zamilovaná krajina

    Položka č.: 180498

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 14:51

    serigrafie, 15,6 x 12,2 cm, sign. PD Václav Johanus, rám, č. 103/150, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Letní krajina

    Položka č.: 180822

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 14:52

    olej, karton, 11,5 x 16 cm, sign. PD JDlabal, pasparta, Antikvariát Ostrovní, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Benátky

    Položka č.: 180920

    Vyvolávací cena: 650 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 14:53

    litografie, 21,7 x 52,7 cm, sign. PD Jan B. Melichar, rám, č. 81/105, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 650 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Italská scenérie

    Položka č.: 180932

    Vyvolávací cena: 490 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 14:54

    lept, 1931, 25 x 29,5 cm, sign. PD Vik, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 490 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Jareš

    U nich už byl

    Položka č.: 180961

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 14:55

    akvrel, papír, 27,7 x 20,7 cm, sign. LD Jar Jareš, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ruyana Küste

    Položka č.: 180968

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 14:56

    lept, 21,8 x 14,2 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Postava s dítětem v krajině

    Položka č.: 180974

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 14:57

    litografie, 23 x 30 cm, sign. PD Karel Müller, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Milenci na břehu

    Položka č.: 180975

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 14:58

    litografie, 23 x 30 cm, sign. PD Karel Müller, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Jiří Bauer

    Skála

    Položka č.: 180977

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 14:59

    akvatinta, 13,5 x 8,5 cm, sign. LD JBauer, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Syrový

    (1879-1956)

    Bárky na břehu moře

    Položka č.: 180979

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 15:00

    akvarel, tužka, papír, 24,3 x 33 cm, sign. PD J. Syrový, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka na UMPRUM v Praze, V. Hynaise na AVU, K. Marra v Mnichově a J. Humberta v Paříži

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Maxmilián Švabinský

    (1873-1962)

    Václav Němec

    Položka č.: 180980

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 15:01

    hlubotisk, 1916, 34 x 29 cm, sign. v tisku PD MŠvabinský 1916, zažloutlý, zašpiněný, při okrajích roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládajíc…

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Poš

    (1894-1970)

    Rudolf Medek

    Položka č.: 180983

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 15:02

    hlubotisk, 1937, 40,5 x 31 cm, sign. PD Jara Poš 37, zažloutlý, při okrajích zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Modlitba

    Položka č.: 180996

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 15:03

    lept, 19,5 x 14,7 cm, sign. PD A.J. Alex, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Obrovský

    (1882-1949)

    Portrét

    Položka č.: 181684

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 15:04

    litografie, 1942, 27 x 19 cm, sign. LD JObrovský 1942, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák E. K. Lišky, M. Pirnera a S. Suchardy na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných a Sdružení výtvarných umělců moravských (SVUM)

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Motýl s květinou

    Položka č.: 182038

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 15:05

    litografie, 1979, 30,5 x 30,5 cm, sign. PD Jan 1979, pasparta, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hans Schroedter

    Skupina stromů

    Položka č.: 183765

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 15:06

    lept, 1908, 13,3 x 22,7 cm, značeno LD v desce H. S. 1908, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Křeček - Jituš

    Hluboczek Wielki

    Položka č.: 183937

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 15:07

    tužka, papír, 1939, 31,5 x 50,5 cm, sign. PD K. Jituš, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chalupa se zříceninou

    Položka č.: 183961

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 15:08

    suchá jehla, 35 x 30 cm, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    Trojicko-sergijevská lávra nedaleko Moskvy

    Položka č.: 185290

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 15:09

    mědirytina, 11,7 x 15,2 cm, PD značeno v desce A.H. Payne, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Štika

    (1906-1940)

    Tanečnice

    Položka č.: 185291

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 15:10

    tužka, akvarel, papír, 49 x 31,5 cm, monogr. PD JŠ, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    der Prager Bahnhof

    Položka č.: 185300

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 15:11

    rytina, 11,2 x 17 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Špicner

    Pohled na Týnský chrám

    Položka č.: 185341

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 15:12

    dřevoryt, 1969, 29,5 x 21,2 cm, sign. PD Špicner 69, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dřevěný most

    Položka č.: 185370

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 15:13

    akvarel, papír, 1969, 21,5 x 27,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Sázava ve Hvězdonicích

    Položka č.: 185376

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 15:14

    dřevoryt, 1954, 16,8 x 24,4 cm, sign. PD Karel Tondl, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé N…

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Makovec

    Z bažantnice

    Položka č.: 186086

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 15:15

    olej, karton, 1952, 32 x 44 cm, sign. PD Makovec, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.800 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Jihočeská vesnice

    Položka č.: 186102

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 15:16

    olej, plátno, 60 x 89 cm, rám, zvlněné plátno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook