• Jaroslav Válek

    (1954)

    Anděl

    Položka č.: 243723

    Vyvolávací cena: 580 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 21:08

    slepotisk, 21,5 x 16 cm, sign. PD Válek, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 580 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ehm

    (1909-1989)

    Turek na Karlově mostě

    Položka č.: 243726

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 21:10

    fotografie, 29,3 x 20,1 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, člen SVU Mánes, SČVU a FIAP

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Don Quijote a Sanchzo Panza u ohně

    Položka č.: 243727

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 21:12

    akvatinta, 19 x 25,2 cm, sign. PD Pavel Šimon, rám, at, poškozeno, restaurováno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Pošťák

    Položka č.: 243729

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 21:14

    knižní litografie, 20 x 20,5 cm, rám, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Krtci

    Položka č.: 243730

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 21:16

    knižní litografie, 20,5 x 20,2 cm, rám, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • L. Židlická

    Kytice

    Položka č.: 243731

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 21:18

    olej, karton, 48 x 33,5 cm, sign. PD L. Židlická, rám, rám drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlastimil Zábranský

    (1936)

    Erben, Svatební košile

    Položka č.: 243732

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 21:20

    litografie, 1980, 24,3 x 16,5 cm, sign. PD Zábranský 80, č. 4/120, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Vilém Emil Rada

    (1901)

    Kuřák

    Položka č.: 243734

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 21:22

    suchá jehla, 14 x 11,8 cm, sign. PD V. Rada, antiqari.at Radhošťská, žák F. Eisenreicha v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    V horách

    Položka č.: 243735

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 21:24

    barevný dřevoryt, 18,7 x 10,8 cm, sign. PD P. Šimon, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Dohnal

    V lese

    Položka č.: 243736

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 21:26

    akvatinta, 2014, 14,5 x 19 cm, sign. PD Dohnal 14, č. 2/6, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Můstek u mlýna

    Položka č.: 243738

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 21:28

    lept, 15 x 20,8 cm, sign. PD Ant. Majer, papír při okrajích pomuchlán, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    U vody - Bolevec

    Položka č.: 243739

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 21:30

    suchá jehla, 11,5 x 12,3 cm, sign. PD AMoravec, č. 51/100, kolem tisku zažloutlý rámeček, na papíře místy hnědé skvrnky, PN mimo tisk skvrna, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Holla…

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Štembera

    (1914-1999)

    Šohaj

    Položka č.: 243742

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 21:32

    tisk, pastel., papír, 1978, 30 x 18 cm, PD monogr S, papír na dvou místech cca 1 cm natržen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Ščerbakov

    (1926)

    Muž a pes

    Položka č.: 243746

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 21:34

    linoryt, 1982, 24 x 18 cm, sign. DU Ščerbakov 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kostelní věže

    Položka č.: 243748

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 21:36

    dřevoryt, 10,5 x 8,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Frant. Tichý

    Firousi, básník iránského eposu

    Položka č.: 243759

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 21:38

    olej, papír, 35 x 50 cm, sign. PD Frant. Tichý, v rozích patrné dírky po špendlících, při okraji a v rozích místy polámaný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Vincenc Danihelka

    (1911-1970)

    Chlapec u koní

    Položka č.: 243760

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 21:40

    sepie, papír, 20 x 31 cm, sign. PD F. V. Danihelka, nalepeno v papírové paspartě, na kresbě i paspartě patrné skvrny od vody, antiqari.at Radhošťská, studium na Ukrajinské akademii v Praze, poté žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Max Švabinský

    (1873-1962)

    Portrét muže

    Položka č.: 243763

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 21:42

    tisk, 1906, 32 x 28 cm, značeno PD v tisku MŠvabinský 1906, papír při pravém okraji mimo tisk natržen cca 2 cm, papír mírně zažloutlž, několik zahnědlých skvrn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hans Thoma

    (1839-1924)

    Sobotní odpoledne

    Položka č.: 243849

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 21:44

    litografie, 1905, 41,3 x 59, 5 cm, značeno na kameni PD TH 1905, při okrajích mírně zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Zykmund?

    Hoří na obou koncích

    Položka č.: 243914

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 21:46

    kombinovaná technika, pastel, papír, 29,5 x 19 cm, PD monogr. V. Z., rám, vzadu popsáno, zašpiněno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Zykmund?

    Libido

    Položka č.: 243915

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 21:48

    kombinovaná technika, pastel, papír, 29,3 x 18,3 cm, PD monogr. V. Z., rám, vzadu popsáno, zašpiněno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Zykmund?

    Prsatá

    Položka č.: 243916

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 21:50

    kombinovaná technika, pastel, papír, 29,5 x 19 cm, PD monogr. V. Z., rám, vzadu popsáno, zašpiněno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houšť

    (1953)

    Mariánské lázně

    Položka č.: 244277

    Vyvolávací cena: 1.050 CZK (39 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 21:52

    litografie, 27 x 21 cm, sign. PD Mir. Houšt, autorský tisk, papír na okraji jen nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.050 CZK (39 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    V rukou

    Položka č.: 244318

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 21:54

    lept, 1975, 17,7 x 9 cm, sign. LD Jaroslava Pešicová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zlatý pták s korunou

    Položka č.: 244513

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 21:56

    kombinovaná technika, karton, 1992, 23,5 x 24 cm, sign. PD VOVO92, rám, rám drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Holandská krajina s větrným mlýnem

    Položka č.: 244515

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 21:58

    malba na porcelánu, 14 x 14 cm, sign. LD YP, rám, kachlička vzadu MMM MOSA, MADE IN HOLLAND, rám oděrky, poškozen - vzadu uvolněný, NL malba odřená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Tři Afričané na lovu

    Položka č.: 244517

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 22:00

    tempera, papír, 20 x 29,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Karlův most

    Položka č.: 244518

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 22:02

    anvatinta, 9,5 x 7,5 cm, sign. PD , rám, č.21/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na kostel od vody

    Položka č.: 244519

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 22:04

    olej, sololit, 2003, 34 x 24,3 cm, sign. PD KJ 2003, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Začátek zimy v horách

    Položka č.: 244520

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 22:06

    olej, karton, 29,7 x 22 cm, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook